19-го вересня у рамках 8-го туру УПЛ полтавська "Ворскла" вдома приймала "Минай".

Полтавська "Ворскла" вдома обіграла "Минай", фото-1
Полтавська "Ворскла" вдома обіграла "Минай", фото-2
Полтавська "Ворскла" вдома обіграла "Минай", фото-3
Полтавська "Ворскла" вдома обіграла "Минай", фото-4

Тренер "ворсклян" Юрій Максимов серйозно змінив склад після нічийного матчу із "Десною". Так, на полі в основі з'явилися Яворський, Тамм та Кане. Саме останній був одним із найактивніших гравців першого тайму і на 37-ій хвилині після скидки Скляра відкрив рахунок у грі - 1:0.

Полтавська "Ворскла" вдома обіграла "Минай", фото-5
Полтавська "Ворскла" вдома обіграла "Минай", фото-6

У другому таймі "Ворскла" продовжила володіти перевагою. На початку другої половини гри Руслан Степанюк вийшов майже сам на сам із голкіпером гостей, але потужно пробив у поперечину.

На 73-ій хвилині після розіграшу кутового воротар гостей вибив м'яч точно на ногу капітану "Ворскли" Володимиру Чеснакову і той рикошетом від захисника забив другий м'яч - 2:0!

Після цієї перемоги "Ворскла" набрала 15 очок та піднялася на п'яте місце у турнірній таблиці.

Полтавська "Ворскла" вдома обіграла "Минай", фото-7

Нагадаємо, тиждень тому "Ворскла" у важкому поєдинку зіграла унічию 2:2 із чернігівською "Десною".

Бажаєте отримувати найважливіші новини Полтави у месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram