• Головна
  • Від дверей до голки: полтавські нейрохірурги навчали колег
14:30, 20 липня
Надійне джерело

Від дверей до голки: полтавські нейрохірурги навчали колег

Від дверей до голки: полтавські нейрохірурги навчали колег

Лікарі-нейрохірурги Полтавської обласної лікарні провели виїзні симуляційні тренінги «Менеджмент гострого інсульту». Завідувач нейрохірургічним відділенням ПОКЛ імені Скліфосовського Михайло Тончев і лікар-нейрохірург Андрій Нос – були спікерами ГО «Українського товариства інсультної медицини». У команді з Дмитром Лебединцем (Київ) та Павлом Лебединцем (Харків) вони провели два тренінги для колег у Кривому Розі і Запоріжжі

15 липня пройшов тренінг у Криворіжській лікарні №2. Це єдина лікарня, яка надає допомогу пацієнтам з гострим мозковим інсультом в місті Кривий Ріг та найближчих населенних пунктах. За рік тут налічується понад 1,500 пролікованих інсультів. Разом зі спікерами фахівці лікарні (лікарі-неврологи, анестезіологи, нейрохірурги, інтервенційні нейрорадіологи та медичні сестри) взяли участь у розборі 3-х симуляційних кейсів з менеджменту гострого мозкового інсульту різного рівня складності.

Від дверей до голки: полтавські нейрохірурги навчали колег, фото-1

16 липня місцем проведення тренінгу стала Запорізька обласна клінічна лікарня. Заклад з високим потенціалом, якісно надає допомогу понад 600 хворим з інсультом на рік. Велику зацікавленість у професійної мультидисциплінарної команди лікарні викликали лекції щодо стану медичної реформи в Україні, співпраці з Національною службою здоров’я України, нових клінічних настанов від Європейської організації інсульту та Європейського товариства малоінвазивної неврологічної терапії. Лікарі вдало впорались з симуляційними кейсами та приймали активну участь в їх обговоренні.

Після тренінгів персонал лікарень покращив свій час на дистанції «від дверей до голки» (пункції артерії), оновив маршрут пацієнта в лікарні, ознайомився з правилами та особливостями лікування пацієнтів з різними коморбідними станами та інсультом.

« Ділимось досвідом з колегами по всій Україні і нагадуємо, що у нашому нейрохірургічному відділенні ефективно лікують випадки інсультів» - пишуть на офіційній сторінці Полтавської обласної лікарні.

Читайте також: На Полтавщині центри вакцинації працюватимуть щоденно

#Обласна лікарня #нейрохірурги #навчання

Коментарі

Оголошення
live comments feed...