• Головна
  • Відтепер центри вакцинації на Полтавщині працюватимуть щодня
10:39, 19 липня
Надійне джерело

Відтепер центри вакцинації на Полтавщині працюватимуть щодня

Відтепер центри вакцинації на Полтавщині працюватимуть щодня

Сьогодні в ОДА відбулася щотижнева апаратна нарада, на порядок денний винесли питання щодо розповсюдження COVID-19.

За інформацією Полтавського обласного лабораторного центру МОЗ України, від початку карантину на Полтавщині діагностували 78106 випадків захворювання на COVID-19.Одужали 76039 жителів області, продовжують лікування 199 людей.Усього зареєстровано 1868 летальних випадків.За минулу добу зареєстровано нових випадків – 2.

Тим не менше, у лікувальних закладах Полтавщини на апаратах ШВЛ перебуває 13 пацієнтів.

« А тому важливо не забувати про вакцинацію, темпи якої в області останнім часом знизилися» - наголосив директор департаменту охорони здоров’я ОДА Віктор Лисак.

За його словами, нині в області працюють 93 пункти вакцинації і два пересувних пункти, кількість яких збільшать. Всі вони працюватимуть щоденно. Для цього потрібно подати заявки керівникам районів, ОТГ і визначити графік, аби всі населені пункти виявилися охоплені вакцинацією. Також Віктор Лисак повідомив – у область відтепер буде надходити вакцина Pfizer у достатній кількості. При цьому продовжать вакцинувати тих людей, які отримали першу дозу вакцини CoronaVac. Всі ці люди отримають і другу дозу» - запевнив Віктор Лисак.

Чит

#вакцинація #населення #коронавірус

Коментарі

Оголошення
live comments feed...