• Головна
  • ЗНО-2021: Сьогодні в Україні пройде тестування з історії України
09:30, 4 червня 2021 р.
Надійне джерело

ЗНО-2021: Сьогодні в Україні пройде тестування з історії України

ЗНО-2021: Сьогодні в Україні пройде тестування з історії України

Сьогодні,4 червня 2021 року, відбудеться зовнішнє незалежне оцінювання з історії України.

На тестування з історії України зареєструвалися майже 299 тисяч осіб. Для учасників створено 1 262 пункти тестування. Про це повідомляє Український центр оцінювання якості освіти.

На завдання сертифікаційної роботи з історії України для кожного учасника буде 150 хвилин. Тест налічує 60 завдань, за правильне виконання яких можна набрати 94 бали.

Для того, аби уникнути скупчення біля входу до пункту тестування, допуск учасників до пункту розпочнеться о 9:50 і триватиме до 10:50. У запрошенні-перепустці зазначено проміжок часу, в який учасникові/учасниці ЗНО рекомендовано прибути до пункту тестування і пройти процедуру допуску.

хід учасників до пунктів проведення ЗНО буде дозволено лише за наявності таких документів:

оригіналу Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання;

паспорта або іншого документа, серію (за наявності) та номер якого зазначено в Сертифікаті;

запрошення-перепустки для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні, яке учасники мають самостійно роздрукувати з інформаційної сторінки.

Якщо учасник тестування не зможе пред’явити оригінал Сертифіката, паспорт або інший документ, що посвідчує особу, його не буде допущено до пункту проведення ЗНО.

На тестуванні варто мати із собою:

2-3 ручки з чорнилом насиченого чорного кольору;

пляшечку з питною водою без етикетки;

засоби індивідуального захисту, які учасник зможе покласти на свій робочий стіл і за потреби скористатися.

Під час проходження тесту абітурієнт не може мати при собі будь-яких засобів зв’язку, пристроїв зчитування, оброблення, збереження та відтворення інформації, друкованих і рукописних матеріалів, що не передбачені процедурою тестування.

Речі, що не передбачені процедурою зовнішнього оцінювання, учасники залишають у спеціально відведеному місці, на яке вкаже інструктор в аудиторії тестування.

МОН, Український і регіональні центри оцінювання просять учасників ЗНО бути максимально відповідальними, дотримуватися рекомендацій медиків, правил соціального дистанціювання, не забувати, що безпека – спільна справа. Просимо також батьків і вчителів, які супроводжують учасників тестування, пам’ятати про правила соціального дистанціювання й дотримуватися їх.

Нагадаємо, раніше ЗНО-2021: На Полтавщині на тестування з української мови і літератури з’явилося майже 90% абітурієнтів

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#освіта #навчання #тестування #ЗНО-2021
Оголошення
live comments feed...