• Головна
  • Мешканці Полтави та області залишаться без гарячої води на невизначений термін
09:31, 1 червня 2021 р.
Надійне джерело

Мешканці Полтави та області залишаться без гарячої води на невизначений термін

Мешканці Полтави та області залишаться без гарячої води на невизначений термін

Комунальне підприємство «Полтаватеплоенерго» повідомляє, що з 1 червня всі споживачі залишаться без гарячої води.

«Із вівторка, 1 червня, через не прийнятні умови придбання природного газу, що в ультимативній формі нав’язує НАК «Нафтогаз України» підприємствам ТеплоКомунЕнерго (ТКЕ), постачання гарячої води споживачам у Полтаві, Полтавській області та решті міст України буде призупинено», - зазначено на сайті «Полтаватеплоенерго».

Як зазначалося раніше, підприємство «Полтаватеплоенерго» застосовує до населення тарифи на послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води, що встановлені НКРЕКП у грудні 2018 року. Тарифи, встановлені НКРЕКП в 2020 році, неможливо застосувати у зв’язку з відсутністю нових договорів про надання послуг з постачання теплової енергії та постачання гарячої води оскільки на сьогодні Кабінет Міністрів України ще не затвердив типові публічні договори приєднання.

Однак підприємство зазначає, що діючі тарифи щонайменше на 30-40% не забезпечують покриття економічно обґрунтованих витрат, пов’язаних із виробництвом та наданням послуг, і не враховують неодноразового підвищення у 2019-2021 роках цін на природний газ, тарифів на послугу з транспортування та розподілу природного газу, електроенергію, зміну відповідно до законодавства розміру мінімальної заробітної плати та інших складових тарифів.

Ще 1 травня полтавці могли залишитися без гарячої води, але тоді представники «Полтаватеплоенерго» та «Нафтогазу» знайшли компроміс.

Також «Полтаватеплоенерго» повідомляє, що із 31 травня по 17 червня 2021 року включно котельня підприємства за адресою: вул. Ціолковського, 36 буде зупинена для проведення планового ремонту. У зв'язку з цим надання послуги з централізованого постачання гарячої води мешканцям мікрорайону Алмазний буде призупинено. Відновить свою роботу котельня із 18 червня.

Нагадаємо, раніше Полтавці не залишаться без гарячої води

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#гаряча вода #Полтава #область #вимкнення
Оголошення
live comments feed...