• Головна
  • «Якщо у таборі відпочинку буде виявлено коронавірус – заклад буде закрито» - Дмитро Лунін
10:33, 31 травня 2021 р.
Надійне джерело

«Якщо у таборі відпочинку буде виявлено коронавірус – заклад буде закрито» - Дмитро Лунін

«Якщо у таборі відпочинку буде виявлено коронавірус – заклад буде закрито» - Дмитро Лунін

Наближається сезон відпочинку. Вже від завтра у деяких таборах чекають на юних відпочивальників. На Полтавщині цього літа планується робота 20 з 27 позаміських таборів. Не планують відкриватися 4 приватні заклади: ДЗОВ «Іскорка» (с. Вельбівка), ДЗОВ «Соснова поляна» (с. Колосівка) Полтавського району та ДЗОВ «Енергетик» (с. Потоки), ДЗОВ «Чайка» (c. Градизьк) Кременчуцького району та один комунальний заклад ДЗОВ «Світанок» Чорнухинської територіальної громади. Табори «Маяк» та «Ромашка» перебувають на реконструкції.

Термін оздоровчої зміни в 20 позаміських закладах – 21 день, середня вартість путівки – 10 тисяч гривень

Організованими формами відпочинку та оздоровлення планується охопити 51,2 тис. дітей Полтавщини. На організацію та проведення літньої оздоровчої кампанії планується залучити більше 131 мільйона гривень, із яких 106 мільйонів − кошти обласного та місцевих бюджетів.

Втім, на заваді проведенню сезону відпочинку може стати спалах коронарвірусної хвороби. Так, сьогодні під час апаратної наради перший засуник ОДА Дмитро Лунін зауважив: «Якщо у таборі буде зафіксовано випадок коронавірусної хвороби, табірна зміна добіжить до завершення, але після цього такий табір буде закрито».

Стежте за усіма цікавими новинами Полтави та області у нашому Telegram

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#карантин #обмеження #пандемія
Оголошення
live comments feed...