• Головна
  • Чи працюватимуть влітку табори відпочинку для дітей?
17:01, 29 квітня 2021 р.
Надійне джерело

Чи працюватимуть влітку табори відпочинку для дітей?

Чи працюватимуть влітку табори відпочинку для дітей?

Під час апаратної наради сьогодні говорили про оздоровчу кампанію 2021 року. Втім, якою вона буде і чи відбудеться взагалі – поки що достеменно не відомо. «На сьогодні рішення про оздоровчу кампанію остаточно не прийняте у зв’язку з епідеміологічною ситуацією» - сказала директор департаменту освіти і науки ОДА Віта Ковальська.

Однак, планування оздоровчого сезону все ж таки триває, і розрозблені відповідні програми оздоровлення.

Зокрема, в області планували  відкрити 22 заміських заклади. Згодом, стало відомо - З них три (приватної форми власності) не працюватимуть. 19 таборів працюватимуть у 3 і 4 зміни , що триватимуть 21 день. Середня ціна путівки цьогоріч становитиме 10 тис. гривень. Дещо нижчою буде ціна путівок у таборах обласної форми власності - 7 тисяч гривень («Горизонт», «Ерудит», «Миргородський»).

Прийняття закладів буде проведено за три дні до відкриття. У травні проведуть навчання для  150 вожатих . У третій декаді травня  навчатимуть  кухарів, медиків, плавруків та художній керівників. Охорону таборів здійснять місцеві поліцейські відділки. Також вирішено питання щодо надання екстреної допомоги. Органи Цивільного захисту з 5 п 31 травня здійснять перевірки табірних пляжів.

607 таборів діятимуть при школах області. Тривалість зміни у них становитиму 14 – 18 днів. За кошти обласного бюджету оздоровлять понад 1000 дітей. Загалом же планується охопити оздоровленням 46 тисяч дітей.

« Але за умов покращення епідеміологічної ситуації» - підкреслили на апаратній нараді.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#табори #відпочинок #оздоровча кампанія
Оголошення
live comments feed...