• Головна
  • «У червні ми повинні відкрити пункти щеплень від COVID-19 у громадських містах» - Віктор Лисак
11:31, 31 травня
Надійне джерело

«У червні ми повинні відкрити пункти щеплень від COVID-19 у громадських містах» - Віктор Лисак

«У червні ми повинні відкрити пункти щеплень від COVID-19 у громадських містах» - Віктор Лисак

Сьогодні в ОДА відбулася апаратна нарада. Перше питання порядку денного наради – ситуація щодо COVID-19. За інформацією ОДА від початку карантину на Полтавщині діагностували 76931 випадків захворювання на COVID-19. Всього зареєстровано 1786 летальний випадок.

За минулу добу зареєстровано нових випадків – 16.

Заповнюваність ліжок у закладах охорони здоров’я Полтавщини, визначених для госпіталізації пацієнтів із підтвердженим випадком COVID-19 та з підозрою, становить 10%.

« На рівні держави сьогодні переглядатимуть зонування, адже Україна має контактувати з іншими країнами. Що ж до Полтавщини – цифри щодо кількості хворих неухильно зменшуються. Однак, ми бачимо періодичні спалахи у Карлівці та Кременчуці. Одужали – 95% відсотків людей, які захворіли . 33 людини перебуває на кисневій дотації. Зменшилася також і кількість летальних випадків, в рази зменшилася кількість інфікованих медиків. У нас працівники повністю забезпечені засобами захисту, однак ми маємо подбати і стратегічний запас ЗС, аби ми були готові до ймовірного наступного спалаху» - сказав директор Департаменту ох охорони здоров’я Віктор Лисак.

« Позитивна динаміка є, але ми повинні продовжувати профілактичні заходи і звісно ж, продовжувати кампанію з вакцинації. Ми рухаємося до того, що б відкрити громадські пункти щеплення, як це вже зробили у Львові та Дніпрі» Віктор Лисак.

Також Віктор Лисак зауважив – найближчим часом лікарні, що надавали допомогу хворим на коронавірус, поступово мають переходити на звичайних графік роботи. Пацієнтам з ковідом будуть надавати спеціально визначені лікарні . (Зокрема, вже відомо, що У Полтаві це будуть робити у Обласній інфекційній лікарні та 3 міській лікарні).

Читайте також: На Полтавщині переформатують роботу лікарень, які надають допомогу хворим на коронавірус. 

Стежте за усіма цікавими новинами Полтави та області у нашому Telegram

#вірус карантин #пандемія

Коментарі

Оголошення
live comments feed...