• Головна
  • На Полтавщині переформатують роботу лікарень, які лікують хворих на COVID-19
11:00, 24 травня
Надійне джерело

На Полтавщині переформатують роботу лікарень, які лікують хворих на COVID-19

На Полтавщині переформатують роботу лікарень, які лікують хворих на COVID-19

Сьогодні в ОДА відбулася апаратна нарада. Перше питання порядку денного наради – ситуація щодо COVID-19. За інформацією ОДА від початку карантину на Полтавщині діагностували 76405 випадків захворювання на COVID-19. Всього зареєстровано 1751 летальний випадок.

Заповнюваність ліжок у закладах охорони здоров’я Полтавщини, визначених для госпіталізації пацієнтів із підтвердженим випадком COVID-19 та з підозрою, становить 18,9%.

« Позитивна динаміка є, але ми повинні продовжувати профілактичні заходи і звісно ж, продовжувати кампанію з вакцинації. Кількість летальних випадків теж зменшилася. Збільшилася кількість людей працездатного віку, котрі хворіють на коронавірус, тому наголошую - населення не має нехтувати засобами та правилами безпеки, особливо це стосується акладів освіти, які відновили роботу" - говорить директор департаменту охорони здоров'я ОДА Віктор Лисак. 

Крім того:

  • На сьогодні хворіють 2 627 людей , з них 91 дитина
  • У стаціонарах знаходиться 434 людей з підтвердженим діагнозом COVID-19
  • З підозрою на коронавірус 78 осіб
  • За минулу добу зареєстровано 7 випадків
  • Щодня реєструють до 50 випадків екстрених випадків за добу

Більшість летальних випадків зареєстровано у віковій групі 80 – 89 років. Основна частина людей мали тяжкі супутні патології.

« Ми повинні переформатувати роботу лікарень, які будуть надавати допомогу хворим на коронавірус. Виходить так, що деякі заклади, котрі надають допомогу хворим на коронавірус, заповнені на чверть або і взагалі там знаходиться по кілька пацієнтів. Тому будуть визначені нові маршрути хворих. Ми вже визначили, які лікарні стануть опорними» - підсумував Віктор Лисак.

Читайте також: Україна знову увійшла в п'ятірку країн з найвищим рівнем завхорюваності на коронавірус.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#коронавірус #пандемія #Полтава

Коментарі

Оголошення
live comments feed...