• Головна
  • Як у Полтаві готують міські пляжі до літнього сезону (ФОТОРЕПОРТАЖ)
16:30, 25 травня
Надійне джерело

Як у Полтаві готують міські пляжі до літнього сезону (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Як у Полтаві готують міські пляжі до літнього сезону (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Почати ми вирішили не із міських комунальних пляжів, а із пляжу на Климівці. На ньому – зовсім небагато піску, а той, що є – висипаний неподалік від води. Натомість, біля пляжу щойно викосили траву. А ще праворуч від місця для купання просто на березі будують деревяні альтанки.

Вище по течії знаходить гребельна база дитячо-юнацької школи із греблі на байдарках і каное. Ми заїжджаємо на територію і прохаємо дозволу познімати. Проте нам пояснюють, що зараз сезон іще не розпочався і знімати нам буде нічого. Лишається задовольнятися знімками катамаранів та перевернутих човнів, які ми робимо із мосту на Південний вокзал.

На першому міському пляжі все по-консервативному традиційно – мінімум зручностей, кілька деревяних «парасольок». Натомість, на пляжі вже були кілька відпочивальників. А одна жінка, схоже, прийшла засмагати разом зі своїм котиком.

На другому пляжі на момент нашого візиту якраз займалися скошуванням трави. Працівник, який виконував цю роботу, бідкався, що для початку купального сезону потрібне тепло, а його, мовляв, може не бути і в червні. Біля річки гуляли бабуся із двома онуками. Жінка у жодному разі не дозволяла хлопчакам мочити у воді ноги, а їм, натомість, цього дуже хотілося.

Найбільш облаштованим та комфортним є, звичайно ж, третій комунальний пляж. Сьогодні на ньому якраз проводили роботи із культивування піску.

Про те, як готові пляжі до купального сезону, ми запитали у начальника "Рятувально-водолазної служби Полтавської міської ради" Євгена Савчука.

-Наші працівники обстежили дно усіх чотирьох комунальних пляжів – очистили його від гілок, пляшок, автомобільних скатів. До 4-го червня – офіційного відкриття купального сезону – усі комунальні пляжі готові, - повідомив Євген Савчук.

Він також повідомив, що впродовж усього купального сезону – із 4-го червня до 15-го вересня – на кожному із пляжів чергуватимусь по два рятувальника і водолаз. Крім цього, на 3-му комунальному пляжі на рятувально-водолазній станції (на Амундсена) щодня чергуватимуть медичні працівники.

Нагадаємо, раніше ми розповідали, як виглядають сучасні пляжі у наших сусідів із Черкас.

Стежте за усіма цікавими новинами Полтави та області у нашому Telegram

#Полтава #пляжі #підготовка #купальний сезон #рятувальники

Коментарі

Оголошення
live comments feed...