• Головна
  • Полтавська область повністю готова до проведення ЗНО-2021
14:30, 17 травня
Надійне джерело

Полтавська область повністю готова до проведення ЗНО-2021

Полтавська область повністю готова до проведення ЗНО-2021

Зовнішнє незалежне оцінювання розпочнеться вже цього тижня. У Полтавській області майже 13 тисяч учасників пройдуть тестування на 71 пункті у 8 округах регіону. Стан підготовки області до проведення ЗНО обговорили на апаратній нараді в Полтавській ОДА.

«Наше завдання – створити безпечні умови для проведення тестування. Спільно маємо забезпечити безперебійне електроживлення, посилення охорони пунктів проведення ЗНО, дотримання протиепідемічних заходів та недопущення виникнення надзвичайних ситуацій», – наголосив голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов.

Заступник директора Департаменту освіти і науки ОДА Галина Власюк розповіла, що наразі здійснено попередній розподіл необхідної кількості дезінфікуючих засобів, ізоляційних медичних одноразових халатів та захисних щитків, які будуть передані на пункти.

«Нині закуплено 8 522 ізоляційні медичні одноразові халати, 8 522 захисні щитки, 1 313 літрів дезінфікуючих засобів для обробки рук і шкіри, 6 пакунків по 330 одиниць дезінфікуючих засобів для обробки поверхонь. 18 травня 2021 року очікується поставка, наступного дня все буде роздано на пункти тестування», – розповіла Галина Власюк.

Начальник управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції Полтавської області Роман Ніколаєнко зазначив, що з метою забезпечення публічного порядку і безпеки під час проведення тестування в області задіють близько 70 працівників поліції та автопатрулі. У разі необхідності буде забезпечено відповідний супровід учнів до пунктів проведення тестування.

«Наразі ми здійснюємо перевірку приміщень, в яких відбуватиметься ЗНО. Особливу увагу приділяємо первинним засобам пожежогасіння, шляхам евакуації та протипожежному водопостачанню. Стан об’єктів – задовільний. Проведення перевірок закінчимо 19 травня», – розповів начальник Головного управління ДСНС України у Полтавській області Володимир Салогуб.

Крім того, в області проведено перевірку безперебійного електроживлення пунктів проведення ЗНО.

Читайте також: На Полтавщині ЗНО складуть більше 12 тисяч абітурієнтів

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#освіта #навчання #ЗНО

Коментарі

Оголошення
live comments feed...