• Головна
  • На Полтавщині ЗНО складуть більше 12 тисяч абітурієнтів
17:30, 14 травня
Надійне джерело

На Полтавщині ЗНО складуть більше 12 тисяч абітурієнтів

На Полтавщині ЗНО складуть більше 12 тисяч абітурієнтів

Вже 21 травня розпочнеться перша сесія зовнішнього незалежного оцінювання. Тому сьогодні, 14 травня, в режимі відеоконференцзв’язку відбулася координаційна нарада під головуванням першого заступника голови Полтавської обласної державної адміністрації Дмитра Луніна щодо організованого проведення зовнішнього незалежного оцінювання в області. Про це повідомила прес-служба Полтавської ОДА.

На Полтавщині ЗНО складуть більше 12 тисяч абітурієнтів, фото-1

У нараді взяли участь керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, ГУ Національної поліції, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Управління поліції охорони в Полтавській області, обласного вузла спеціального зв’язку, заступники голів виконкомів Полтавської, Кременчуцької, Лубенської, Миргородської, Гадяцької, Карлівської, Кобеляцької, Пирятинської міських рад, керівники місцевих органів управління освітою та закладів, які визначені пунктами проведення ЗНО.

На Полтавщині ЗНО складуть більше 12 тисяч абітурієнтів, фото-2

Як повідомив перший заступник голови Полтавської ОДА Дмитро Лунін, на ЗНО в області зареєструвалося 12795 осіб. А заступник директора Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА Галина Власюк додала, що на Полтавщині ЗНО пройде на сімдесят одному пункті у восьми округах (Полтава, Кременчук, Лубни, Миргород, Гадяч, Пирятин, Карлівка, Кобеляки). Під час проведення незалежного оцінювання буде задіяно 3410 аудиторій полтавських закладів освіти. Особливої уваги потребують 20 пунктів проведення ЗНО у Полтаві, Лубнах, Гадячі, Миргороді, Кременчуці, де учасників тестуватимуть з іноземних мов.

На Полтавщині ЗНО складуть більше 12 тисяч абітурієнтів, фото-3

Також у нараді взяв участь і директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександр Сидоренко. Він наголосив на злагодженій роботі всіх задіяних у проведенні процедури ЗНО:

«Чотирнадцятий раз проходитиме ЗНО в Україні. Жодного разу не було зривів процесу в Полтавській області. Тому й цього року так має бути. Особливо важливе дотримання процесуальних нормативних вимог, що забезпечують об’єктивність оцінювання знань учасників. На кожному пункті буде працювати від 35 до 50 осіб, і кожен із них має свої чіткі обов’язки. Якщо когось немає, це вже загроза об’єктивності оцінювання. Об 11 годині відкриваються завдання з тестовими роботами і далі треба дотримуватися всієї процедури. Важливо координувати роботу обласного вузла спеціального зв’язку щодо доставки матеріалів», – розповів Олександр Сидоренко.

На Полтавщині ЗНО складуть більше 12 тисяч абітурієнтів, фото-4

Всього із державного бюджету виділять 20 мільйонів гривень на придбання засобів індивідуального захисту, з них на Полтавську область - 620 тисяч гривень. Попередньо здійснено розподіл за пунктами тестування необхідної кількості дезінфікуючих засобів для обробки рук та поверхонь, щитків.

Безпеку під час проведення незалежного оцінювання контролюватимуть працівники ГУ Національної поліції, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Управління поліції охорони в Полтавській області.

Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться 21 травня і триватиме по 15 червня. Додаткова сесія – з 26 червня до 16 липня.

Читайте також: Магістратура 2021: розпочалася реєстрація абітурієнтів на Єдиний вступний іспит

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#освіта #навчання #ЗНО 2021 #Полтавщина #Україна

Коментарі

Оголошення
live comments feed...