• Головна
  • Магістратура 2021: розпочалася реєстрація абітурієнтів на Єдиний вступний іспит
13:00, 13 травня
Надійне джерело

Магістратура 2021: розпочалася реєстрація абітурієнтів на Єдиний вступний іспит

Магістратура 2021: розпочалася реєстрація абітурієнтів на Єдиний вступний іспит

Від 11 травня 2021 року, Міністерство освіти і науки розпочало реєстрацію вступників, які планують складати єдиний вступний іспит з іноземної мови (ЄВІ) та єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ) для вступу до магістратури. ЄФВВ складають вступники на спеціальності 081 «Право» і 293 «Міжнародне право». Сама реєстрація вступників триватиме до 18:00 3 червня включно.

Основна сесія єдиного вступного іспиту проводиться 30 червня, єдиного фахового вступного випробування – 2 липня (додаткова сесія проводиться в строки, встановлені Українським центром оцінювання якості освіти).

Складання додаткових фахових вступних випробувань (у разі, якщо таке випробування передбачено Правилами прийому закладу вищої освіти) для вступників, які вступають на основі ступеня вищої освіти (освітньо-кваліфікаційного рівня), здобутого за іншою спеціальністю (напрямом підготовки), розпочинається 11 травня та закінчується 29 травня.

Цього року ЄВІ буде складатися із 42 тестових завдань, 22 з яких буде на перевірку читання та 20 завдань на використання мови. Тестові завдання будуть трьох типів: на вибір однієї правильної відповіді, на встановлення відповідності, на заповнення пропусків у тексті.

Для вступу на магістратуру, абітурієнти мають скласти три вступних випробування:

єдиний вступний іспит (ЄВІ) – це форма вступного випробування за технологією ЗНО з іноземної (англійської, німецької, французької чи іспанської) мови для вступу на магістратуру;

фахове випробування у навчальному закладі – це форма вступного випробування, яка передбачає перевірку знань та вмінь з вже опанованої освітньої програми певного рівня вищої освіти на основі здобутих раніше компетентностей;

єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ) – це форма вступного випробування за технологією ЗНО з права та загальних навчальних правничих компетентностей для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра.

З 1 липня розпочнеться реєстрація особистих кабінетів вступників, куди необхідно буде подати такий перелік документів:

заповнена заява-анкета з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка;

документ, що посвідчує особу;

облікова картка платника податків (якщо є);

довідка, видана за місцем навчання, щодо планового завершення навчання та отримання диплома в рік вступу (для осіб, які у 2021 закінчують навчання);

документ про здобутий ступінь вищої освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень) (для осіб, які завершили навчання в минулих роках);

фотокартка для документів (кольорова або чорно-біла) із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника;

медичний висновок за формою первинної облікової документації 086-3/о (у разі потреби створення особливих умов для складання ЄВІ/ЄВФФ).

Магістратура 2021: розпочалася реєстрація абітурієнтів на Єдиний вступний іспит, фото-1

Якщо вступник реєструється дистанційно, то він має надіслати на електронну адресу приймальної комісії скановані копії або фотокопії реєстраційних документів, зазначивши у темі прізвище, ім’я, по батькові, а в тексті листа – прізвище, ім’я, по батькові та номер облікової картки платника податків (за наявності).

Прийом заяв та документів для осіб, які вступають на основі результатів ЄВІ та ЄФВВ, розпочинається 15 липня і закінчується 23 липня (до 18:00).

Фахові вступні випробування, а також додаткові фахові вступні випробування для осіб, які вступають на основі ступеня вищої освіти (освітньо-кваліфікаційного рівня), здобутого за іншою спеціальністю (напрямом підготовки), і вже складали єдиний вступний іспит, проводяться з 19 липня до 30 липня.

Рекомендації для зарахування державним замовленням надаються не пізніше ніж 2 серпня. Подача документів для зарахування на бюджет триватиме до 7 серпня, а наказ про зарахування видається 12 серпня.

Також до вишу можна вступити і без ЄВІ та ЄФВВ. За Умовами прийому на навчання, в 2021 році визначено категорії осіб, які беруть участь у конкурсному відборі за результатами вступних іспитів у виші (замість ЄВІ та ЄФВВ):

особи, які не можуть взяти участі в ЄВІ/ЄФВВ через наявність у них захворювань, які можуть бути перешкодою для проходження оцінювання;

особи, які для виконання ЄВІ/ЄФВВ потребують створення інших особливих умов (особи з ООП тощо).

вступники, звільнені з військової служби, починаючи з 1 квітня 2021 року;

військовослужбовці-контрактники, поліцейські, рятувальники, курсанти вишів тощо при вступі на навчання на освітні програми в галузі знань "Воєнні науки, національна безпека, безпека державного кордону".

Прийом заяв та документів для осіб, які вступають на магістратуру на основі вступних іспитів, а не ЄВІ та ЄФВВ, розпочинається 22 червня, а закінчується 25 червня.

Також на сайті МОН опубліковано відповіді на найпоширеніші запитання для вступників на магістратуру.

З метою дотримання однакових умов проведення реєстрації МОН розроблено Тимчасові рекомендації щодо проведення у 2021 році реєстрації вступників для участі в єдиному вступному іспиті та єдиному фаховому вступному випробуванні для їх використання приймальними комісіями.

Читайте також: "Учні, які цього року закінчують 9 класи, продовжать навчання у своїй школі", – Міносвіти

#універститет #магістратура #вступ #іспити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...