• Головна
  • «Полтавська найшвидше з усіх областей впоралася із виходом із «червоної» зони» - Віктор Ляшко
17:30, 7 травня
Надійне джерело

«Полтавська найшвидше з усіх областей впоралася із виходом із «червоної» зони» - Віктор Ляшко

«Полтавська найшвидше з усіх областей впоралася із  виходом із «червоної» зони» - Віктор Ляшко

Сьогодні відбувся онлайн брифінг заступника Міністра охорони здоров’я України Віктора Ляшка. Під час брифінгу головний санітарний лікар України розповів про статистичні дані захворюваності на COVID-19 в Україні та світі. Так, половина всіх добових випадків коронавірусної хвороби у світі припадає на Індію, де вчора виявили понад 400 000 випадків, та Бразилію, де зареєстрованих випадків більше 70 тисяч за добу.

За словами заступника міністра охорони здоров’я, ситуація в Україні наразі стабілізувалася. Вчора відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. За рішенням якої із «червоної» в «жовту» карантинну зону перевели одразу дві області – Полтавську та Запорізьку. Від сьогодні в «червоній» карантинній зоні залишилася лише Сумська область. Але за останніми статистичними показниками на Сумщині також буде пом’якшення карантинних обмежень. А це означає, що зовсім скоро вся Україна буде перебувати лише у помаранчевій та жовтій карантинних зонах.

Як зазначив Віктор Ляшко, Полтавська область вийшла із «червоного» рівня епідеміологічної небезпеки надзвичайно швидко.

«Якщо підсумувати хвилеподібне зростання захворюваності протягом лютого – квітня, то до «червоної» зони потрапило 14 областей та місто Київ. А середній термін перебування регіону у «червоному» рівні епіднебезпеки становив 37 днів. Найшвидше впоралася із високим рівнем захворюваності Полтавська область. Вона провела у жорстких карантинних обмеженнях 22 дні. А найдовше намагалися стабілізувати ситуацію у Житомирській області – 63 дні та Чернівецькій – 52 дні», - розповів заступник міністра охорони здоров’я.

Віктор Ляшко наголосив, що послаблення карантину – це не його скасування. Тому заступник міністра охорони здоров’я закликає українців дотримуватися дистанції, обов’язково носити маски у місцях скупчення людей і громадському транспорті та не проводити ніяких масових заходів.

Сьогодні, 7 травня, в Україні виявили 8 404 нових випадки коронавірусної хвороби COVID-19. З них на Полтавщині - 387 випадків, померли 22 пацієнти.

Читайте також: Полтавщина виходить із "червоної" зони

Стежте за усіма новинами у нашому Telegram

#коронавірус #Полтавщина #статистика #Україна

Коментарі

Оголошення
live comments feed...