• Головна
  • Завтра у Полтаві повернуть прапори на "орла": 70 відсотків читачів сайту - "проти"
18:30, 30 квітня 2021 р.
Надійне джерело

Завтра у Полтаві повернуть прапори на "орла": 70 відсотків читачів сайту - "проти"

Завтра у Полтаві повернуть прапори на "орла": 70 відсотків читачів сайту - "проти"

Завтра, у суботу, 1-го травня о 10:00 у Корпусному парку Полтави проведуть акцію, під час якої повернуть прапори на Монумент Слави. Про це раніше повідомляли члени громадської спілки «Координаційна рада громадських організацій учасників АТО».

Прапор України та Прапор боротьби мають бути в центрі міста, як нагадування усим, що в країні йде війна! Їх було встановлено на початку війни і вони мають там бути до її завершення! – йдеться у повідомленні на сторінці громадської спілки.

У анонсі акції вони пропонують приєднатися усім небайдужим полтавцям за однієї умови – без політичних прапорів. Наші журналісти побувають на акції і розкажуть вам про її перебіг.

Нагадаємо, епопея із прапорами на Монументі Слави триває у Полтаві вже кілька років. Ось тут ми розповідаємо усю передісторію. Їх повісили на пам’ятник із початком російсько-української війни. Після цього за наказом міського голови Олександра Мамая прапори кілька разів знімали, проте активісти повертали їх на монумент. Востаннє прапори зняли 24-го квітня. Олександр Мамай підтвердив, що це зробили за його наказом і запевнив, що так буде і надалі, якщо прапори встановлюватимуть із порушенням закону. Депутати фракції «Європейської солідарності» у міській раді повідомили, що підготують проект рішення щодо встановлення біля монументу флагштоків для прапорів.

Ми ж присвятили темі розміщення прапорів на "орлові" наше традиційне опитування. У ньому вже взяли участь 250 читачів сайту 0532.ua. 70 відсотків з них вважають, що прапори не потрібно розміщувати на Монументі, 30 відсотків це підтримують. 

Якщо ви іще не проголосували у цьому опитуванні, то нижче ми прикріпили форму, у якій ви можете підтримати один із двох варіантів.

Не забувайте, що стежити за найцікавішими новинами зручніше через наш Telegram

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Так
31,7%
Ні
68,3%
#Полтава #прапори #Монумент Слави #опитування #акція
Оголошення
live comments feed...