• Головна
  • У Полтаві ветерани війни повернуть прапори на «орла» і будуть їх охороняти
16:30, 27 квітня 2021 р.
Надійне джерело

У Полтаві ветерани війни повернуть прапори на «орла» і будуть їх охороняти

У Полтаві ветерани війни повернуть прапори на «орла» і будуть їх охороняти

Про намір повернути прапори на Монумент Слави повідомили члени громадської спілки «Координаційна рада громадських організацій учасників АТО». 26-го квітня відбулися збори ветеранів російсько-української війни, під час яких присутні вирішили 1-го травня о 10:00 під час проведення громадської акції повернути прапори на Монумент.

Прапор України та Прапор боротьби мають бути в центрі міста, як нагадування усим, що в країні йде війна! Їх було встановлено на початку війни і вони мають там бути до її завершення! – йдеться у повідомленні на сторінці громадської спілки.

Також ветерани війни обіцяють після повернення прапорів на пам’ятник організувати чергування, щоб не дозволити вчергове зняти їх.

Нагадаємо, прапори вкотре зникли із пам’ятника 24-го квітня. Міський голова Полтави Олександр Мамай пояснив, що їх зняли за його наказом.

Ми ж у рамках традиційного опитування запитали читачів, чи мають прапори розміщуватися на «орлові». Поки що у опитуванні взяли участь 196 читачів. Майже 70 відсотків із них проголосували «проти» прапорів на пам’ятнику, близько 30 відсотків – «за».

Не забувайте, що стежити за найцікавішими новинами зручніше через наш Telegram

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #прапори #Монумент Слави #Мамай Олександр #зникнення #встановлення #ветерани #повернення
Оголошення
live comments feed...