• Головна
  • У Полтаві жителі Левади створили петицію проти встановлення МАФу на бульварі Хмельницького
11:00, 28 березня
Надійне джерело

У Полтаві жителі Левади створили петицію проти встановлення МАФу на бульварі Хмельницького

У Полтаві жителі Левади створили петицію проти встановлення МАФу на бульварі Хмельницького

На сайті Полтавської міської ради 25-го березня з’явилася петиція №589 під назвою «Жодних МАФів на бульварі!».

Її автор – Євген Нагорний, колишній голова Подільської районної ради міста – у тексті петиції розповів, що на бульварі Хмельницького невідомі особи 22-го березня намагалися почати облаштування майданчику під МАФ. При цьому нібито дозвільних документів власник майбутнього МАФу ще не має і лише планує їх отримати.

Між тим, мешканці Левади прохають владу міста не надавати дозволи на встановлення на бульварі будь-яких (навіть тимчасових чи пересувних) споруд.

Наводимо текст петиції повністю.

Мешканці мікрорайону Левада стурбовані фактом спроби незаконного встановлення МАФу на бульварі Богдана Хмельницького.

З моменту довгоочікуваної реконструкції бульвар – це найулюбленіше місце для прогулянок та відпочинку всіх мешканців та гостей мікрорайону. Старше покоління відпочиває на зручних лавках, підлітки тут зустрічаються та спілкуються після школи, діти юрбою катаються на самокатах та велосипедах, а дитячий майданчик збирає найменших, де вони можуть весело та безпечно розважатися. Окрім того, саме на цьому бульварі встановлено фотозону, тут проводяться різного роду заходи, взимку встановлюють ялинку, а влітку водоканал радує відпочиваючих освіжаючою аркою. Мабуть, немає на Леваді жодної людини, яка б не відпочивала на цьому прекрасному бульварі!

22 березня 2021 року невідомі особи явочним порядком намагалися облаштувати майданчик під МАФ – без жодних дозвільних документів та законних підстав. Зі слів власника стало зрозуміло, що він подав документи й не має сумніву в позитивному рішенні комісії, яка цим займається.

Вимагаємо врахувати думку мешканців мікрорайону Левада при розгляді звернень підприємців на встановлення будь-яких (навіть тимчасових і пересувних) споруд на території бульвару Богдана Хмельницького та суміжних територіях та ВІДМОВЛЯТИ в таких бажаннях.

Бульвар – місце культурного відпочинку, а не територія торгівлі!

За три дні петицію підтримав 141 мешканець Полтави. Нагадаємо, для розгляду на комісії ради петиція має за 90 днів набрати 250 голосів.

Нагадаємо, раніше представники фракції "Слуг народу" у міській раді звернулися до Володимира Зеленського, щоб зупинити будівництво у Прирічковому парку.

Бажаєте отримувати найважливіші новини Полтави у месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram

#Полтава #петиція #міська рада #Левада #бульвар Хмельницького #МАФ
Оголошення
live comments feed...