• Головна
  • У Полтаві «Слуги народу» звернулися до президента Зеленського, щоб зупинити забудову Прирічкового парку: «Тут має бути набережна, а не багатоповерхівки!»
16:30, 26 березня 2021 р.
Надійне джерело

У Полтаві «Слуги народу» звернулися до президента Зеленського, щоб зупинити забудову Прирічкового парку: «Тут має бути набережна, а не багатоповерхівки!»

У Полтаві «Слуги народу» звернулися до президента Зеленського, щоб зупинити забудову Прирічкового парку: «Тут має бути набережна, а не багатоповерх...

26-го березня біля паркану майбутньої забудови поблизу Прирічкового парку Полтави відбувається пресконференція депутатів міської ради від фракції «Слуга народу». Говорять вони, переважно, про те, що не можна починати забудову без розробки концепції Прирічкового парку та без обговорення її із мешканцями полтавської громади. Нагадаємо, петиція про заборону забудови Прирічкового парку, яку ініціювала полтавка Марина Гіль, у рекордно короткі терміни набрала потрібну кількість голосів та була розглянута на комісії міської ради. Проте більшість депутатів під час сесії міської ради 19-го січня все ж таки проголосували за дозвіл на розробку детального плану території.

У Полтаві «Слуги народу» звернулися до президента Зеленського, щоб зупинити забудову Прирічкового парку: «Тут має бути набережна, а не баг..., фото-1

Депутат Юрій Бражник констатує, що процес забудови вже фактично запущений. Якщо його реалізують, то збудувати набережну буде ніде. Депутат нагадує, що землі під парком мають рекреаційне призначення. А до визначення меж Прирічкового парку будувати тут взагалі нічого не варто.

-Доки ми не визначимо ці межі, про будівництво говорити неможливо! Спершу потрібно проводити громадські слухання, а потім приймати рішення, що тут потрібно будувати, – говорить Юрій Бражник.

Депутати пояснюють, що звернулися із листом до президента України Володимира Зеленського із проханням втрутитися у процес і зупинити будівництво. Лист поки що підписали чотири депутати фракції «Слуга народу» у міській раді – Сергій Іващенко, Юрій Бражник, Катерина Бабіч та Вадим Ямщиков.

Депутати також нагадують, що під час візиту до Полтави Володимир Зеленський дивувався, що місто має річку, але не має набережної. Між тим, Прирічковий парк - єдине місце, де цю набережну можна було б зробити – віддають під забудову.

-Я сам забудовник, тому хочу звернутися до власників компаній, які тут планують будівництво. Ми ж усі живемо у цьому місті, що ми хочемо бачити для майбутніх поколінь – суцільні забудови, чи набережну, зону відпочинку, прекрасний парк? – говорить Сергій Іващенко.

-Ми мали побачити концепцію, а побачили паркани. Хоча спершу забудовник мав би обговорити це із людьми і запитати їх – чи готові жителі обміняти набережну на забудову трьох будинків? – говорить Вадим Ямщиков.

У Полтаві «Слуги народу» звернулися до президента Зеленського, щоб зупинити забудову Прирічкового парку: «Тут має бути набережна, а не баг..., фото-2

Нагадаємо, під час засідання комісії міської ради представник забудовника "Новос Девелопмент" Ганна Фоміна повідомляла, що у детальному плані вже визначені межі Прирічкового парку і пообіцяла, що за тиждень його передадуть для обговорення на містобудівній раді, а потім винесуть на громадське обговорення.

У Полтаві «Слуги народу» звернулися до президента Зеленського, щоб зупинити забудову Прирічкового парку: «Тут має бути набережна, а не баг..., фото-3

Бажаєте отримувати найважливіші новини Полтави у месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #Прирічковий #парк #забудова #набережна #Зеленський #звернення
Оголошення
live comments feed...