• Головна
  • Найвищий прапор, листівки за 700 тисяч гривень, курйоз у Лубнах - головні події вчорашнього дня
09:00, 21 березня
Надійне джерело

Найвищий прапор, листівки за 700 тисяч гривень, курйоз у Лубнах - головні події вчорашнього дня

Найвищий прапор, листівки за 700 тисяч гривень, курйоз у Лубнах - головні події вчорашнього дня

Субота, 20 березня і коротко дайджест новин:

Курйозний випадок стався учора  в Лубнах, Полтавської області. Люди повідомили, що на дах місцевої школи забрався чоловік і дивно себе поводить. На місце одразу прибули поліцейські, рятувальники, медики. Після кількахвилинних перемовин чоловіка вдалося переконати спуститися пожежною драбиною на землю. Виявилось, що місцевий мешканець, 1984 року народження, був під впливом алкоголю. І ось як він пояснив свою поведінку: "Вкорочувати собі віку не збирався, а лише хотів спробувати якнайшвидше телепортуватися додому".

В Україні слід негайно вводити загальнонаціональний локдаун, не чекаючи, поки "спалахнуть" інші області: скасовувати всі розважальні заходи, запасатися киснем і розгортати нові ліжка.

Про це в бліцінтерв'ю розповіла провідна інфекціоністка МОЗ України Ольга Голубовська.

Найвищий прапор, листівки за 700 тисяч гривень, курйоз у Лубнах - головні події вчорашнього дня, фото-1

До 30-річчя незалежності України в Полтаві за ініціативи Президента України Володимира Зеленського встановлять найбільший національний прапор в області. Про це повідомив голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов. За його словами висота флагштока становитиме 50 метрів, а розмір полотна – 12 на 18 метрів.

Справжні дебати розгорнулися у міській раді під час сесії навколо виділення коштів на листівки для пенсіонерів від міського голови. Ціна питання – 700 тисяч гривень. Надто багато – на думку деяких депутатів. І це в той час, коли можна за ці кошти збудувати ще один скейт – парк для дітей або потратити гроші на медицину.

Найвищий прапор, листівки за 700 тисяч гривень, курйоз у Лубнах - головні події вчорашнього дня, фото-2
#події #новини #журналісти
Оголошення
live comments feed...