• Головна
  • 700 тисяч гривень виділять цьогоріч з міського бюджету на вітальні листівки
17:00, 20 березня
Надійне джерело

700 тисяч гривень виділять цьогоріч з міського бюджету на вітальні листівки

700 тисяч гривень виділять цьогоріч з міського бюджету на вітальні листівки

Вчора у Полтавській міській раді відбулася третя сесія восьмого скликання. Вона тривала з 10 і до 22 години через численні дискусії. Нагадаємо, вчора були призначені секретар та заступники міського голови, склад виконкому. Загалом, на сесію було винесено понад сто питань.

Справжні дебати розгорнулися навколо виділення коштів на листівки для пенсіонерів від міського голови. Ціна питання – 700 тисяч гривень. Надто багато – на думку деяких депутатів. І це в той час, коли можна за ці кошти збудувати ще один скейт – парк для дітей або потратити гроші на медицину.

700 тисяч гривень виділять цьогоріч з міського бюджету на вітальні листівки , фото-1

«Для мене принципове це питання. Бо мої фахівці провели опитування і виявили, що для стареньких людей дуже важливо, аби міський голова їх привітав. Їм це приємно. Тим більше, що до кожної листівки я додаватиму коробку цукерок – це вже за свої власні кошти. І повірте, це вже буде сума набагато більша, ніж 700 тисяч. Тому, наголошую, для мене це принципово» - сказав Олександр Мамай.

700 тисяч гривень виділять цьогоріч з міського бюджету на вітальні листівки , фото-2

Йому опонувала Катерина Бабич, депутатка з фракції «Слуга народу» та екс заступниця директора парку «Перемога»:

« Ми не проти піклування про наших літніх містян, але сума в 700 тисяч гривень на листівки? Це – ще один скейт парк! У нас він є тільки у мікрорайоні «Алмазний», а у центрі діти катаються на східцях бібліотеки! У нас безліч інших проблем, які можна вирішити завдяки цим коштам, знайти їм раціональне застосування!»

До Катерини Бабич приєднався її однопартієць Юрій  Бражник: він розповів про необхідність побудови спортивних майданчиків у школах. В деяких вони абсолютно не обладнані і застарілі.

"Свободівець" Юліан Матвійчук теж погодився – витрачати гроші на листівки не розумно:

«У "Турботі" знову з'являються листівки привітання для пенсіонерів від Мамая за бюджетні кошти, сумнівні ветеранські організації 2-ї світової та інші. Лишається дочекатися "Вісника" і виплат бюджетникам» - написав Матвійчук.

Едуард Волков («Рідне місто») запропонував перерозподілити кошти:

« Понад 700 тисяч гривень, які передбачалися на друк вітальних листівок, 150 тисяч, які нібито мали піти на висвітлення міфічних заходів програми «Турбота», 500 тисяч на висвітлення діяльності міської влади загалом пропоную перерозподілити на корисніші для полтавців речі» - але теж не був підтриманий більшістю.

Тому цьогоріч містян таки вітатимуть листівками ( за рахунок міського бюджету) і коробкою цукерок ( особисто від міського голови).

#листівки #Мамай,бюджет
Оголошення
live comments feed...