• Головна
  • «Звільніть нас від мецената Бажана» - про що полтавці прохали депутатів
11:00, 19 березня
Надійне джерело

«Звільніть нас від мецената Бажана» - про що полтавці прохали депутатів

«Звільніть нас від мецената Бажана» - про що полтавці прохали депутатів

У Полтавській міській раді стартувала сесія. Перед початком, традиційно, надали слово представникам громадськості.

«Звільніть нас від мецената Бажана» - про що полтавці прохали депутатів, фото-1

Полтавець Віталій Вдовенко розповів: «Я живу біля Артскладів, і за останні роки прилеглі території перетворилися на гнидник. Прошу відмінити питання щодо надання аренди ділянок у районі артскладів, адже питання не вивчене належним чином. І звіт, який надали активісти щодо нібито дослідження місць ймовірних розстрілів під час Другої світової війни не витримує жодної критики». У відповідь міський голова Олександр Мамай зауважив, що особисто бачив свідчення колишнього поліцая: « Я на власні очі читав – що розстріли були на місці нинішнього Спортлайфу».

Василь Дуднік : «Питання Макухівського сміттєзвалища – одне з самих болючих для міста. Ми на грані екологічної катастрофи, в той час, як можна не тільки вирішити питання, а і заробляти, збудувавши там сортувальну лінію та електростанцію, як це зроблено у інших регіонах».

Світлана Яценко: «Прошу не продовжувати аренду на ділянці ринку «Мотель» Віктору Бажану. Безліч торгових точок на ринку працюють без дозволу, відсутня пожежна сигналізація, нормальне освітлення, водопостачання, ми бачимо постійні знущання та приниження «неугодних», котрі критикують Бажана, на ринку постійні аварії електромережі. Шановні депутати, звільніть нас від депутата Бажана, дайте нам нормально працювати без цього мецената».

Юлія Петушинська: «Полтава – єдине місто в Україні, де досі немає монумента полеглим героям. Планували, що його ведуть на місці колишнього пам’ятника Леніну, натомість там буде встановлено флагшток для прапора. Чому ніхто не радився з громадою, чому вже пройшли кілька конкурсів, але немає ні пам’ятника, нічого»

Володимир Визир: Я приваний підприємець, керівник таксі «Зебра» прошу вас припинити корупційну діяльність підприємства КАТП 16 – 28. Йдеться про ситуацію, яка склалася на Макухівці, де видаються талони кожному, хто в’їздить на сміттєзвалище. Керівник КАТП не справляється зі своїми обов’язками, тому просимо звільнити керівника підприємства».

#сесія #порядок денний #питання
Оголошення
live comments feed...