
09:51, 19 березня 2021 р.
Надійне джерело
"Мамай, залиш Прирічковий нащадкам" - сесія починається з протесту полтавців

Як ми вже повідомляли, сьогодні в Полавській міській раді відбудеться чергова сесія. На порядок денний винесли понад 80 питань.

Серед них і питання щодо забудови ділянки біля Прирічкового парку. Воно викликало неабиякий резонанс у громаді, було оприлюднено відповідну петицію на сайті міської ради, як за кілька годин набрали необхідну кількість голосів.




Перед початком сесії до міськради прийшли полтавці, аби висловити своє негативне ставлення до забудови. В руках вони тримають плакати, люди налаштовані рішуче. До них вийшли депутати Юліан Матвійчук, Юлія Городчаніна, Едуард Волков.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
09:36, Вчора
07:22, 29 травня
06:28, 1 червня
11:27, 5 червня
16:34, 30 травня