• Головна
  • Народна депутатка з Полтавщини Анастасія Ляшенко вакцинувалася від коронавірусу
13:30, 12 березня
Надійне джерело

Народна депутатка з Полтавщини Анастасія Ляшенко вакцинувалася від коронавірусу

Народна депутатка з Полтавщини Анастасія Ляшенко вакцинувалася від коронавірусу

З 23 лютого в Україні стартувала вакцинація від COVID-19. На кінець минулого тижня планували прищеплювати 10 тисяч осіб на день. Втім, цей в реалі даний показник втричі менший. Про це міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив під час пресбрифінгу.

"Мене не влаштовують ці цифри. Я ставив іншу задачу за темпами вакцинації, розуміючи, що ми каскадним шляхом розгортаємо цю вакцинацію. Можу сказати, що на кінець минулого тижня ми повинні були вийти на 10 тисяч осіб на добу, яких ми повинні були вакцинувати. І далі збільшувати цю кількість. Поки ми вийшли на трохи більше ніж 3 тисяч", - сказав міністр.

Не в останню чергу вакцинація провалена через недостатню комунікацію та відсутність дієвої роз’яснювальної роботи. Тому, аби довести до людей необхідність вакцинації, почали робити щеплення міністри та громадські діячі. До них вчора доєдналася у Нардепка з Полтавщини Анастасія Ляшенко, про що вона повідомила на своїй сторінці Фейсбук.

Народна депутатка з Полтавщини Анастасія Ляшенко вакцинувалася від коронавірусу, фото-1

« В одному флаконі такого препарату міститься 10 доз вакцини. Після його відкриття вакцина повинна бути використана протягом шести годин, повторне замороження флакону заборонене‼ Сьогодні мобільна бригада Полтавської обласної лікарні зробила 87 щеплень, залишилося кілька доз, тому з метою недопущення їх утилізації та, безумовно, аби власним прикладом закликати усіх вакцинуватися, зробила щеплення вакциною AstraZeneca/Covieshield.

МОЗ дозволило позачергово щеплюватися невикористаними залишками вакцини громадським та публічним діячам. Однак поки що не вдається оперативно залучити до вакцинації громадян через політичний деструктив, тому доводиться переконувати людей в тому, що вакцина безпечна» - пише Ляшенко.

Крім того, вона інформує що направила депутатське звернення міністру охорони здоров’я з вимогою терміново налагодити механізм розподілу невикористаних доз між усіма охочими, хто зареєструвався на вакцинацію через «Дію» або контакт-центр МОЗу.

#вакцинація #населення #коронавірус
Оголошення
live comments feed...