• Головна
  • « Темпи вакцинації мене не влаштовують» - міністр охорони здоров’я Степанов
12:35, 9 березня
Надійне джерело

« Темпи вакцинації мене не влаштовують» - міністр охорони здоров’я Степанов

« Темпи вакцинації мене не влаштовують» - міністр охорони здоров’я Степанов

У країні на кінець минулого тижня планували прищеплювати 10 тисяч осіб на день. Втім, цей показник втричі менший. Про це міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив під час пресбрифінгу:

"Мене не влаштовують ці цифри. Я ставив іншу задачу за темпами вакцинації, розуміючи, що ми каскадним шляхом розгортаємо цю вакцинацію. Можу сказати, що на кінець минулого тижня ми повинні були вийти на 10 тисяч осіб на добу, яких ми повинні були вакцинувати. І далі збільшувати цю кількість. Поки ми вийшли на трохи більше ніж 3 тисяч", - сказав міністр.

Степанов уточнив, що хоче особисто втрутитися в ситуацію, щоб "істотно збільшити кількість вакцинованих найближчими днями".

"Сьогодні проведемо селектор, в якому будуть брати участь голови обласних адміністрацій, представники Офісу президента і департаментів охорони здоров'я, які є координаторами. Чим більше ми вакцинуємо осіб, тим більше ми захищені", - підсумував глава МОЗ.

Нагадаємо, 24 лютого в Україні почалася вакцинація від коронавірусу препаратом Covishield. Минулого тижня в Україну завезли 500 тисяч доз вакцини Covishield, ще 8 млн наша країна розраховує отримати в рамках європейської програми COVAX і 1,9 млн - купити у китайського виробника Sinovac Biotech.

Станом на ранок 9 березня у країні було зроблено 19 118 щеплень, з них за минулу добу - 1 171.

На Полтавщині вакцинація стартувала 23 лютого. Всього в область завезли 19 тис доз.

#вакцинація #Полтава лікарі #медицина
Оголошення
live comments feed...