• Головна
  • МОЗ оновило поділ на карантинні зони
15:30, 11 березня
Надійне джерело

МОЗ оновило поділ на карантинні зони

МОЗ оновило поділ на карантинні зони

Міністерство охорони здоров'я оновило розподіл на карантинні зони. У Тернопільській області знову зріс показник госпіталізацій, до помаранчевої зони додалася Миколаївська область.

Про це повідомляє МОЗ.

Згідно з даними, у червоній зоні перебувають чотири області - Житомирська, Івано-Франківська, Закарпатська, Чернівецька.

У помаранчевій знаходяться 10 регіонів - Київ, Вінницька, Донецька, Київська, Львівська, Миколаївська, Сумська, Тернопільська, Хмельницька, Черкаська області.

Показник госпіталізацій хворих з COVID-19 перевищено у 9 регіонах - в Києві, Вінницькій, Житомирській, Закарпатській, Івано-Франківській, Миколаївський, Тернопільській, Хмельницькій та Чернівецькій областях.

Так, при визначеному показнику рівня госпіталізації в 60 на 100 тис. населення, у Києві цей показник станом на 10 березня складає 70,3, у Вінницькій області - 116,4, Житомирській - 86,9; Закарпатській - 86,7; Миколаївській - 74,1, Тернопільській - 60,1, Хмельницькій - 66, Чернівецькій - 91,6.

Найвищий показник госпіталізацій в Івано-Франківській області - 136,7 на 100 тис. населення.

Найвищий показник завантаженості ліжок з киснем станом на 10 березня у Закарпатській області - 70,1% (при визначеному показнику 65%).

Також високий рівень зайнятості ліжок з киснем в Івано-Франківській - 63,3% та Житомирській - 55% областях.

У Києві станом на 10 березня завантаженість ліжок із киснем складає 52,4%.

Нагадаємо, сьогодні  у Полтавській області за добу виявили 358 нових випадків хвороби. Померли 9 хворих із COVID-19. У місті Полтава за добу виявили 178 нових випадків хвороби. Про це повідомили у Департаменті охорони здоров'я Полтавської міської ради.

#пандемія #вірус #Полтава
Оголошення
live comments feed...