Разючі зміни Кадетського, пожежа у Святвечір та книжки на Різдво - що сталося минулої доби

Разючі зміни Кадетського, пожежа у Святвечір та книжки на Різдво - що сталося минулої доби, Ярослава Фоніна

Цьогорічне Різдво у Полтаві видалося не надто спокійним. 

Пропонуємо вам згадати найголовніше із того, що відбулося вчора.

По-перше, ми писали про те, що 7 січня православна церква відзначає Різдво Христове - велике свято, присвячене народженню Ісуса у Віфлеємі від Діви Марії. Це одне з найбільших свят усіх християн. Дата святкування відрізняється серед різних конфесій. Католики і більшість протестантів , а також деякі православні конфесії відзначають Різдво за сучасним григоріанським календарем. А у Православної церкви України, Білорусі , Греції, Хорватії, Сербії та Росії дата народження Христа святкується на 13 днів пізніше - за старим, юліанським календарем.

Окрім цього, ми приготували підбірку книжок, які подарують надовго різдвяний настрій. У список увійшли "Гаррі Поттер та філософський камінь", "Вечори на хуторі близ Диканьки" тощо.

Також 7 січня у мережі показали, як за три роки змінилася одна із історичних будівель Полтави .Так, наприклад, три роки тому, у січні 2018-го року, на будівлі Кадетського корпусу у Полтаві іще залишалися частини даху. Тоді їх вкривав сніг. 

Слід порадіти і за наших школярів- більше 200 полтавських учнів взяли участь у першому етапі конкурсу-захисту МАН України

Із сумного: на Полтавщині у Святвечір під час пожежі загинув чоловік

Читайте також:На Полтавщині помер олімпійський чемпіон Володимир Кисельов

новини полтава підбірка
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі