Кадетський у снігу: у мережі показали, як за три роки змінилася одна із історичних будівель Полтави (ВІДЕО)

Кадетський у снігу: у мережі показали,  як за три роки змінилася одна із історичних будівель Полтави  , Володимир Паршевлюк

Три роки тому, у січні 2018-го року, на будівлі Кадетського корпусу у Полтаві іще залишалися частини даху. Тоді їх вкривав сніг. Стан будівлі у той час можна оцінити із відео, яке опублікували 6-го січня на каналі  DNLife у YouTube. Відео датоване 3 січня 2018 року. 

Як змінилася будівля за три роки, автор каналу DNLife демонструє у наступному ролику. Він знятий вже у січні 2021 року. На ньому помітно, що із будівлі зникли рештки даху, а саму покрівлю - розчистили.

Нагадаємо, 7-го серпня 2020-го Полтаву відвідав тодішній голова ДСУ Зеновій Холоднюк.

Він розповів, що до кінця 2022-го року (за песимістичним прогнозом – до кінця 2023-го – Авт.) реконструкцію Кадетського завершать, створять у ньому Будинок правосуддя та перенесуть туди всі полтавські суди. Вартість проведення робіт оцінюють у суму близько 300 мільйонів гривень.

Протиаварійні роботи на будівлі розпочали лише 3 грудня. Хоча раніше планували, що у будівлі вже до кінця року зявиться дах.

Нагадаємо, у липні 2019 року рішення Кабінету міністрів України будівлю Кадетського корпусу передали на баланс Державної судової адміністрації України.

Бажаєте отримувати найважливіші новини Полтави у месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram

Полтава Кадетський корпус реконструкція відео зміни
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі