• Головна
  • У Полтаві оголосили результати виборів депутатів: у «Слуг народу» - знову День змін
08:00, 23 грудня 2020 р.
Надійне джерело

У Полтаві оголосили результати виборів депутатів: у «Слуг народу» - знову День змін

У Полтаві оголосили результати виборів депутатів: у «Слуг народу» -  знову День змін

Нагадаємо, раніше ми пояснювали вам, чому Полтавська міська ТВК вже майже два місяці не може оголосити результати виборів депутатів Полтавської ОТГ.

Так от, в ніч із 22 на 23 грудня ця вікопомна подія таки сталася. Як повідомляє «Суспільне», близько другої години ночі на засіданні ТВК оголосили остаточний протокол щодо результатів голосування. Він практично ідентичний попередньому, за одним винятком – у склад майбутньої фракції «Слуг народу» замість Вячеслава Тютюнника (з команди Сергія Іващенка) проходить Марина Пілатова (з команди Дмитра Нальотова).

Після офіційного оголошення результатів виборів депутатів слід одразу чекати на другий анонс – оголошення першої сесії Полтавської ОТГ. Адже у новообраного складу ради лишається всього кілька днів, щоб прийняти бюджет громади.

Втім, ми розуміємо, що вкотре змінити ситуацію можуть нові судові позови. Раніше, нагадаємо, саме суд зобов'язав Шевченківську ТВК заново провести перерахунок, із врахуванням раніше відхилених 181 бюлетеня. Це у підсумку і дозволило пройти до ради Марині Пілатовій.

ОНОВЛЕНО. Для скликання сесії рішення про підсумкові результати виборів іще мають опублікувати в газеті (зробити це мають впродовж п'яти днів) та зібрати заяви від 28 новообраних депутатів.

#Полтава #вибори #депутати #голосування #ТВК #підсумки #ОТГ
Оголошення
live comments feed...