• Головна
  • Біля ТРЦ полтавців протестували на ВІЛ
14:00, 1 грудня 2020 р.
Надійне джерело

Біля ТРЦ полтавців протестували на ВІЛ

Біля ТРЦ полтавців протестували на ВІЛ

1 грудня біля ТРЦ Київ у Полтаві провели безкоштовне тестування на ВІЛ-інфекцію. Традиційно акцію проводять на  Всесвітній день боротьби зі СНІДом, організатори - БО "Світло надії".

Благодійна організація встановила пункт тестування прямо біля входу у ТРЦ. Працювати почали о 12:00, і за перші 10 хвилин вже виникла невелика черга.

Як зауважив представник БО "Світло надії", на тестування необхідно витратити до 20 хвилин. Спершу медичні пацівники беруть кров на аналіз, а результат отримують вже через 15 хвилин. Тестування анонімне і проводиться лише стерильними приладами. 

За словами представника благодійної організації, сьогодні очікують 50-100 бажаючих пройти тестування. Запросили усіх, хто працює поруч і зможе підійти на обідній перерві.

Полтавець Андрій - один із таких.

"Я не вперше проходжу тестування на ВІЛ. Слідкую за своїм здоров'ям, тому хочу бути повністю переконаним, що все гаразд", - повідомив він. Прийшов на тестування разом із дружиною.

Читайте також: Хто оплатить встановлення газових лічильників

Нагадаємо: найбільший найбільший ризик зараження ВІЛ мають ті, хто:

  • ведуть незахищені статеві стосунки,
  • мали переливання крові,
  • робили ін’єкції голкою.

Також варто перевіритися постійним клієнтам косметологічних, манікюрних салонів, салон тату і навіть стоматолога. Тобто місць, де є ризик контакту із кров’ю хворого.

#віл #снід #полтава #тест
Оголошення
live comments feed...