• Головна
  • Хто оплатить вам газовий лічильник
13:30, 1 грудня 2020 р.
Надійне джерело

Хто оплатить вам газовий лічильник

Хто оплатить вам газовий лічильник
Особливості встановлення газових лічильників споживачам визначаються Законом України "Про забезпечення комерційного обліку природного газу".
Про це повідомили у прес-службі "Полтавагазу".
Як зауважили у підприємстві, відповідно до ст.3 цього Закону, фінансування робіт з оснащення лічильниками газу населення можливе за рахунок:
  • коштів суб’єктів господарювання, що здійснюють розподіл природного газу на відповідній території;
  • коштів відповідного бюджету, крім фінансування з місцевих бюджетів;
  • інших джерел, не заборонених законодавством.
Цією ж статтею Закону закріплене право побутових споживачів забезпечувати встановлення індивідуальних лічильників самостійно. При цьому порядок і розміри компенсації витрат на придбання та встановлення приладів обліку природного газу визначаються Кабінетом Міністрів України.
"Що ж стосується встановлення приладів обліку коштом Оператора ГРМ, то постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 24.12.2029 №3081 затверджено План розвитку газорозподільної системи на 2020 – 2029 роки газорозподільного підприємства АТ «Полтавагаз» та визначено джерела фінансування, де кошти на встановлення індивідуальних лічильників газу у 2020 році не передбачено", - повідомили у прес-службі.
Наразі у "Полтавагазі" чекають на схвалення НКРЕКП Інвестиційної програми АТ "Полтавагаз" на 2021 рік. Якщо в ній державний регулятор врахує можливість безкоштовного встановлення лічильників газу споживачам у наступному році, то про це обов’язково повідомлять на своїх інформаційних ресурсах.
#газ #лічильник #полтавагаз #полтава
Оголошення
live comments feed...