• Головна
  • «Незаконні видобувачі піску повинні нести відповідальність» - голова ОДА Олег Синєгубов
16:00, 12 листопада 2020 р.

«Незаконні видобувачі піску повинні нести відповідальність» - голова ОДА Олег Синєгубов

«Незаконні видобувачі піску повинні нести відповідальність» - голова ОДА Олег Синєгубов

Як ми вже розповідали, сьогодні голова ОДА провів розширену прес – конференцію за підсумками року на посаді. Серед питань, які поставили керівникові області була проблема щодо незаконного видобутку піску компанією ONUR поблизу Макухівки.

Ситуацію голова ОДА пояснив так:

« Коли мене було призначено на посаду, ми зробили певний аудит і дізналися, що у нас на Полтавщині близько двадцяти місць, де незаконно видобувається пісок. Ми створили комісію, яка займається цим питанням і приймає звернення щодо подібних фактів. Якщо ми дізнаємося про ці факти, є два варіанти вирішення проблеми. По – перше, людина, яка не законно видобувала пісок, має понести відповідальність за свої дії. Якщо ви хочете вести там підприємницьку діяльність – будь ласка, оформлюйте документи , платіть податки і працюйте. Не хочете працювати законно – буде законне покарання. Наразі ж усі місця, де видобувається пісок, мають відповідні дозвільні документи.

Що ж до випадку з ONUR, то там були надані документи на рекультивацію земельної ділянки. На нашу думку – всі приписи були порушені. Загалом, ми бачимо певний тренд – люди, які взяли землю в аренду, або виходять за її межі, або заглиблюються, чого їм ні в я кому разі не можна робити. Тут вже наступний етап – координація усіх правоохоронних органів, екологічної інспекції, яка єдина в області може нарахувати збитки, які були завдані. Наша позиція одна – що винні понесли відповідальність і компенсували ту шкоду, яка була нанесена населеному пункту ( бо там є інформація, що зникла вода).

Звертаюся до усіх – якщо ви бачите приклади незаконного видобутку піску – повідомляйте нам по це» – підсумував Олег Синєгубов

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#пісок #видобування #закон
Оголошення
live comments feed...