• Головна
  • «Мені було дуже дивно бачити броньовані двері, що вели до кабінету голови ОДА» - керівник області Олег Синєгубов
14:00, 12 листопада 2020 р.
Надійне джерело

«Мені було дуже дивно бачити броньовані двері, що вели до кабінету голови ОДА» - керівник області Олег Синєгубов

«Мені було дуже дивно бачити броньовані двері, що вели до кабінету голови ОДА» - керівник області Олег Синєгубов

Сьогодні голова ОДА Олег Синєгубов провів розширену прес-конференцію, під час якої він підбив підсумки своєї роботи за рік. 

« Нашим головним завданням було – звільнення від корупції. Вважаю, що з цим завданням ми справилися» - такими словами відкрив прес-конференцію голова ОДА. Після чого перелічив свої досягнення.

Серед них – створення нової команди професіоналів в ОДА, проведений аудит, відкриття «довгобуду» - нового кардіоцентру,будівництво підземного паркінгу для швидких, реконструкція приймального відділення ПОКЛ імені Скліфосовського.

« Загалом по області у нас буде 8 реконструйованих таких відділень а ще до кінця року поставили собі амбітну мету завершити будівництво 29 амбулаторій» - наголосив Олег Синєгубов. 

Практично з нуля 10 місяців було зведено новий ЦНАП у Полтаві.

Завершено будівництво школи у Заводському. Нині очікуються документи на введення в експлуатацію.

І головне досягнення – будівництво доріг. Зокрема, йшлося про полтавський відрізок траси « Київ – Харків – Довжанський»та інші об'єкти.

«Службою автомобільних доріг у Полтавській області вже збудовано та відремонтовано 132,7 км доріг, що становить 70 % від запланованих обсягів виконання. Агентство місцевих доріг уже майже на 100% відремонтувало дороги, які були заплановані цього року. Зараз це – 90 км. Загалом по області – 223 км. Це вже майже вдвічі більше, ніж минулого»,  поінформував  Олег Синєгубов.

«Мені було дуже дивно бачити броньовані двері, що вели до кабінету голови ОДА» - керівник області Олег Синєгубов, фото-1
«Мені було дуже дивно бачити броньовані двері, що вели до кабінету голови ОДА» - керівник області Олег Синєгубов, фото-2

Загалом до кінця року буде відремонтовано 239 доріг.

« Ми єдина ОДА, яка могла запозичити у банку кошти для реконструкції дороги.  Йдеться про дорогу «Лубни – Чорнухи». Десятки років ця дорога не ремонтувалася. Ми мали це вправити. Запозичення склали 515 млн гривень» – поінформував голова ОДА.

Серед досягнень Олег Синєгубов також назвав налагодження комунікації з пресою та людьми:

« Ми відновили спілкування з людьми і пресою. Для мене було дуже дивно, коли я побачив броньовані двері на поверсі, де знаходився кабінет голови ОДА. Ми створили координаційні ради за різними напрямками, де обговорюються актуальні питання, які ми намагаємося донести керівництву держави». У нас існують групи для захисту прав учасників АТО, аграрна рада та інші» - підсумував Олег Синєгубов

Серед пріоритетів наступного року керівник області назвав такі проєкти:   новий міст у Кременчуці через Дніпро, реконструкція злітно-посадкової смуги аеропорту «Полтава», завершення будівництва басейну По вулиці Юрченка, обласної філармонії, реконструкція корпусу обласної інфекційної лікарні, будівництво нового корпусу онкодиспансеру з лінійним прискорювачем.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#прес конференція Синєгубов #ОДА
Оголошення
live comments feed...