• Головна
  • У Полтаві відкрилась виставка “Тривиміри” (ФОТО)
11:30, 6 березня 2020 р.
Надійне джерело

У Полтаві відкрилась виставка “Тривиміри” (ФОТО)

У Полтаві відкрилась виставка “Тривиміри” (ФОТО)

У Полтавському художньому музеї (Галереї мистецтв) ім. М. Ярошенка за підтримки Полтавської міської ради, Депратаменту культури, молоді та спорту відкрилась виставка “Тривиміри”. Організатори заходу – художники та викладачі Арт центру “ZELO” Ярослав Терновський та Максим Юхно.

За словами Ярослава Терновського, концепція виставки включає три виміри: філософсько-змістовний, творчо-пошуковий та естетичний. Всього на виставці представлено 196 творів від різних авторів із Полтави та області – 54 учасників заходів від Арт центру “ZELO”. Майже всі роботи створені у 2018-2020 році і переважна більшість картин експонуються вперше.

- Виставка також має технічно-ремеслярський вимір і буде цікавою художникам, мистецтвознавцям та пересічним громадянам – людям, які просто цікавляться мистецтвом, - розповідає Ярослав Терновський.

- Центр я вперше відвідала перед Новим роком, - каже учасниця виставки, художниця і письменниця Дар’я Іваніщенко. – У центрі навчали відчувати колір. Я вчилася живопису і раніше, але до центру приходжу відпочивати душею. Вдома малювати складно – відволікаєшся на сімю, дітей. У центрі ж можна розслабитися і опинитися у вирі своїх ідей. На виставці представлені чотири мої картини. Вони спочатку були оповіданнями у книжці Коктейль № 8, а уже потім за мотивами оповідань були написані картини. У Полтаві це моя перша виставка і це надзвичайно хвилююче - страшно, що людям не сподобається. Взагалі, малюю з дитинства. Я і письменницею стала тому, що малюю. У першу чергу, я художник – мислю картинами. Малювати з маленькими дітьми складніше, вони завжди прагнуть допомогти і спочатку я почала писати оповідання. Тому я дуже вдячна центру за можливість тут займатися. Наступна виставка моїх робіт планується 20-го листопада в арт-кафе Сто доріг.Свої роботи я би віднесла до імпресіонізму. Малюю те, що просить душа. Останньою картиною був портрет мого чоловіка.

На презентації Дар’я Іваніщенко також зачитала своє оповідання “Клен” зі збірника “Коктейль № 8”.

На гостей виставки чекали:

- художній інтерактив від Ярослава Терновського;

- лотерейний розіграш майстер класів із живопису від художників Я.Терновського, М.Юхна, М.Шевченко, Е.Дутової;

- презентація каталогу виставки;

- жива музика від музикантів Полтавського симфонічного оркестру;

- театралізовані перфоманси;

- поезія.

На виставці також були представлені колективні картини, створені з натури полтавчанами під модерацією Ярослава Терновського та його власні картини циклу “Буття”, що є рефлексією самого художника.

Виставка триватиме до 24 березня.

Раніше ми писали Виставкою «СhessНО» у Галереї мистецтв відкрили територію сучасного мистецтва

#Полтава #виставка #картини #Тривиміри #Галерея мистецтв #живопис
Оголошення
live comments feed...