• Головна
  • На фестиваль « В гостях у Гоголя» цьогоріч приїде понад 500 учасників та три Національних театри
17:30, 23 лютого 2020 р.
Надійне джерело

На фестиваль « В гостях у Гоголя» цьогоріч приїде понад 500 учасників та три Національних театри

На фестиваль « В гостях у Гоголя» цьогоріч приїде понад 500 учасників та три Національних театри

Дванадцятий Відкритий регіональний фестиваль «В гостях у Гоголя 2019» цього року традиційно стартує 1 квітня у день народження нашого земляка Миколи Гоголя. У рамках заходу до Полтави запросили театральні колективи з , Коломиї, Харкова, Херсона, Миколаєва, Дніпра, чотири Національних театри.

Таким чином, на базі театру імені Гоголя, усі охочі протягом тижня зможуть переглянути вистави на будь-який смак, серед яких, як знані усіма твори класика, так і нові оригінальні постановки.

Програма триватиме з першого по восьме квітня.

« - Цьогоріч фестиваль наш триватиме аж вісім днів. Він поступово набирає обертів і популярності, і приємно, що колективи вже самі до нас звертаються з проханням про участь. Стартує фестиваль з вистави Київського Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка «Великі комбінатори». Другого квітня – спектакль Херсонського театру. Знаний полтавцями Сергій Павлюк привезе свій тамтешній доробок – мюзикл « Ніч перед Різдвом» - розповідає керівник літературної частини Полтавського обласного академічного музично – драматичного театру ім. М. В. Гоголя Ольга Коваленко.

Цьогоріч до Полтави завітає Дніпровський академічний театр драми та комедії з виставою «Ревізор».

« - Це сучасне прочитання вистави від режисера Антона Меженіна. Цей колектив у нас неодноразово бував на гастролях, добре відомий нашим глядачам. 4 квітня на сцені театру Коломийський театр « У неділю рано зілля копала». Вони цікаві своїм яскравим колоритом, яким надзвичайно приваблюють прихильників. 5 квітня до вашої уваги вистава «Женихи» від Миколаївського театру за п’єсою Гоголя «Одруження». Чим вона цікава? Тим, що всі ролі виконують жінки» - каже Ольга Коваленко

6 квітня з полтавським глядачем зустрінеться Національний академічний театр російської драми імені Лесі Українки. Вони презентують драму « Нахлебники» за твором Тургенева. Колектив вже відомий нашим театралам . Нещодавно відіграли у Полтаві виставу « Фальшива нота». Після неї десять хвилин не вщухали овації. То ж і цього разу поціновувачі чекають захоплюючого дійства.

« 7 квітня – улюблений театр полтавської публіки. Київський театр оперети. Цього разу це буде не концерт, а постановка « Скрипаль на даху» за Шолом Алейхемом. Це мюзикл, цьогорічна прем’єра Струтинського . У виставі задіяні понад сто тридцять акторів. Має бути грандіозне дійство. І восьмого квітня – Харківський театр опери та балету» з оперою « Тарас бульба». Теж дуже масштабне видовище. Тільки оркестру у них буде близько сорока людей. Тобто завершать фестиваль три Національних театри» - говорить Ольга Коваленко.

Зауважимо, що квитки на всі вистави вже продаються, то ж кожен охочий може долучитися до головної театральної події року.

Довідково: Фестиваль театрального мистецтва «В гостях у Гоголя» започаткували у Полтаві 2012 року. За цей час понад 40 колективів виступили на сцені полтавського театру. Його завдання – популяризація творів славного земляка-літератора та кращих творів світової драматургії засобами театрального мистецтва, обмін творчими здобутками різних театральних шкіл, пошук нових мистецьких форм, розширення культурних зв’язків. Це театральне свято стало мистецьким брендом Полтавщини, куди театральні колективи України привозять свої найкращі постановки.

Читайте також: На Полтавській сцені презентують рок - оперу Юнона і Авось

Полтавський театр презентував виставу " Виконувач бажань"

#актор #нагорода #театр
Оголошення
live comments feed...