• Головна
  • Мрійте обережно – Полтавський театр імені Гоголя презентує комедію «Виконувач бажань»
12:00, 14 лютого 2020 р.
Надійне джерело

Мрійте обережно – Полтавський театр імені Гоголя презентує комедію «Виконувач бажань»

Мрійте обережно – Полтавський театр імені Гоголя презентує комедію «Виконувач бажань»

У Полтавському академічному музично – драматичному театрі імені Гоголя до Дня Закоханих підготували прем’єру – комедійну виставу на дві дії - «Виконувач бажань».

Сюжет вистави простий та невигадливий – подружня пара Богдан та Марина живуть звичайним життям: робота, дім, то сваряться, то миряться і ніяк не можуть знайти порозуміння. Так би вони, напевно, й жили, якби одного дня в їхні двері не постукав представник фірми “Фігреалізейшн”, що пропонує чуда техніки.

Режисер-постановник дійства та музичний оформлювач - заслужений діяч мистецтв України головний режисер театру Владислав Шевченко, художник-постановник – Ірина Кліменченко, різнохарактерні танці вигадала балетмейстер Світлана Мельник, пісні зазвучали завдяки Наталії Зайко, магію світла втілив Сергій Юхименко, про чистоту звуку подбав звукорежисер Ігор Саблін.

Незабутні образи втілили артисти театру - Сергій Жмурко та Ольга Чернявська. У виставі був задіяний балет.

“- Є фільм “Кохання-зітхання”, знятий на основі пьєси білоруського драматурга Андрія Курейчика, - розповідає режисер вистави Владислав Шевченко. – У нашій виставі відбуваються схожі перепетії, як у цьому фільмі. Подружжя, яке вже багато років прожило разом, втомилося один від одного і завдяки магії вони міняються тілами. Вистава про те, як вони справляються з цими перепетіями, як розуміють проблеми одне одного і як знову відроджується їхнє кохання. Саме про це наша вистава. Сюжет дуже актуальний у всі часи, адже питання кохання вічне – саме через нього усі проблеми і радості нашого життя. Гоголівці вражають новизною втілення уже знайомого і відомого матеріалу. У виставі багато музики і хореографії. Це дуже яскрава вистава, навіть справжнє шоу. На сцені задіяні 18 артистів – з них 6 акторів, решта балету. Наша вистава це музична комедія.”

“- Цікаво, по-новому та сучасно, - ділиться враженнями глядачка Людмила Бородай. – Фільму “Кохання-зітхання” не бачила, але до театру ходжу часто. Дуже приємні враження отримала від вистави.

Окрім Дня Валентина 14-го лютого, виставу можна переглянути у неділю – 16-го лютого.

Раніше ми писали Полтавська театральна афіша лютого: для дорослих і дітей

#Полтава #театр #вистава #прем'єра #Виконувач бажань #стосунки #кохання
Оголошення
live comments feed...