• Головна
  • Індивідуальна освітня траєкторія за новітніми технологіями для студентів ПУЕТ
13:30, 31 січня 2020 р.
Надійне джерело

Індивідуальна освітня траєкторія за новітніми технологіями для студентів ПУЕТ

Індивідуальна освітня траєкторія за новітніми технологіями для студентів ПУЕТ

«Майбутнє готує нам багато сюрпризів й до них треба бути готовими. Ми це чітко розуміємо дивлячись на те, як стрімко розвиваються технології, відбуваються процеси глобалізації та змінюється світ в цілому» - сказала студентка 2 курсу, спеціальності готельно-ресторанна справа, Набока Лілія, одна із учасниці відкритого діалогу.

Індивідуальна освітня траєкторія за новітніми технологіями для студентів ПУЕТ, фото-1

«Дякуючи можливостям, що надає ПУЕТ ми, студенти, активно беремо участь у закордонних стажуваннях та у програмах обмінів. Саме завдяки численним нагодам побувати за кордон, побачити світ приходить розуміння того, що має знати, вміти та до чого має бути готовим сучасний випускник університету. То ж участь студентів в апробації нових технологій при формуванні індивідуальної освітньої траєкторії – це досить цікавий досвід»- говорить студент 2 курсу спеціальності Менеджмент, Бойко Владислав.

Індивідуальна освітня траєкторія за новітніми технологіями для студентів ПУЕТ, фото-2

Сучасне бачення освітнього процесу в закладах вищої освіти формується не лише в кабінетах Міністерства освіти і науки України, під час засідань учених рад в університетах або на засіданнях кафедр. Власне бачення щодо освітнього процесу мають й самі студенти. Із власного досвіду зазначимо, що кардинально змінюється ставлення студентів та викладачів до освітнього процесу завдяки програмам міжнародних обмінів. Із гордістю зазначимо, що позиція ПУЕТ тут є провідна.

Починаючи із 13 січня 2020 року, хто одразу після зимових канікул, хто після зимових закордонних стажувань, а дехто й після І семестру навчання за програмою обмінів студентами, натхнені та вмотивовані студенти ПУЕТ із новими силами та ідеями долучилися до процесу апробації нового модуля внутрішньокорапоративної веб-програми університету щодо вибору навчальних дисциплін (із числа вибіркових) із метою формування індивідуальної освітньої траєкторії.

Під час коворкінгів студенти спираючись на власну думку, маючі певні бачення та прагнучи професійного розвитку крізь призму власних цінностей та мотивів обговорювали, дискутували та вносили пропозиції щодо оптимізації процесу формування індивідуальної освітньоїтраєкторії студента ПУЕТ.

Зі свого боку зазначимо, що саме ПУЕТ, як один із лідерів закладів вищої освіти Україні, створює всі можливості для побудови індивідуального навчального плану та реалізації індивідуального освітнього маршруту для кожного студента! Унікальна можливість для студентів університету разом із викладачами та роботодавцями створювати освітні програми є доказом відкритості прозорості освітнього процесу в університеті.

Більше про ПУЕТ тут: http://www.puet.edu.ua/

Читайте також: У ПУЕТ почали курс креативного підприємництва

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ПУЕТ #навчання #студенти
Оголошення
live comments feed...