• Головна
  • У ПУЕТ розпочали курс «Креативного підприємництва» для іноземних студентів
18:00, 24 січня 2020 р.
Надійне джерело

У ПУЕТ розпочали курс «Креативного підприємництва» для іноземних студентів

У ПУЕТ розпочали курс «Креативного підприємництва» для іноземних студентів

23-го січня у Полтавському університеті економіки і торгівлі (http://puet.edu.ua/) розпочали навчання для іноземних студентів за курсом «Креативне підприємство» в рамках проєкту Creative Spark. Метою проєкту є сприяння розвитку підприємницьких навичок та креативної економіки у семи країнах: Україні, Казахстані, Узбекистані, Киргизстані, Азербайджані, Вірменії, Грузії, за підтримки Великої Британії.

Першими слухачами курсу стали студенти університету із різних країн світу, а лекторами виступили експерт з питань стартапів та підприємництва Ігор Юрко (к.е.н., доцент кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності ПУЕТ) та і експерт із маркетингу та підприємництва Олександр Устьян (магістр з підприємництва Erasmus+ MHEI-ME, к.е.н.).

У ПУЕТ розпочали курс «Креативного підприємництва» для іноземних студентів, фото-1

На початку першого заняття студенти-іноземці розповіли про себе, а також озвучили свої очікування від курсу.

У ПУЕТ розпочали курс «Креативного підприємництва» для іноземних студентів, фото-4

Під час курсу учасники дізнаються про створення бізнес-ідей, правильний вибір бізнес-моделі та розробку маркетингом стратегії майбутнього StaptUp.

У процесі триденного навчання вони візьмуть участь у майтер-класах щодо генерування ідей, алгоритму запуску власного бізнесу, навчатимуться технологіям креативності підприємця, а у фіналі презентуватимуть свої власні проекти.

У ПУЕТ розпочали курс «Креативного підприємництва» для іноземних студентів, фото-5

В рамках проекту Creative Spark, до якого ПУЕТ приєднався 2019-го року, вже відбувся обмін викладачами між ПУЕТ та університетом Портсмуту.

Також у грудні про креативну економіку говорили з А. Длігачем, а про сімейний бізнес у креативних індустріях розповідали Катерина та Жан Смотричі.

А наступним етапом проєкту - 1-3 лютого стартуватиме робота WinterCamp для молодих підприємців Полтавщини на базі ДОЦ «Миргородський».

У ПУЕТ розпочали курс «Креативного підприємництва» для іноземних студентів, фото-6
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ПУЕТ #курс #підприємництво #студенти #іноземці #розвиток #стартап
Оголошення
live comments feed...