• Головна
  • КП «ІІ міська клінічна лікарня ПМР» готується до чергового етапу медичної реформи.
17:00, 21 січня 2020 р.
Надійне джерело

КП «ІІ міська клінічна лікарня ПМР» готується до чергового етапу медичної реформи.

КП «ІІ міська клінічна лікарня ПМР» готується до чергового етапу медичної реформи.

 Зокрема, у закладі осучаснюють обладнання, аби полтавці могли отримувати якісні медичні послуги.

- На сьогодні медичний заклад підготовлений для надання трьох видів медичних послуг. Є необхідне обладнання, підготовлені спеціалісти, які могли б працювати на ньому. Був закуплений аудіометр, нині він єдиний у місті, такого немає ні в кого. Діагностичне обладнання для скринінгового дослідження по флюорографії придбане за кошти міського бюджету. Працює кольпоскопія, гарне гінекологічне відділення. Є реабілітаційна служба, кабінет ЛФК, - розповів директор КП «ІІ міська клінічна лікарня ПМР» Євген Іщейкін.

У жіночій консультації працює кабінет скринінгу патології шийки матки, оснащений сучасним кольпоскопом з електронними відеокамерами, який дає можливість діагностувати на ранніх етапах передпухлинний стан і ранні прояви патологій.

Лабораторія лікарні обладнана сучасними апаратами-аналізаторами. Є нові апарати аналізатори електролітів, гематологічний аналізатор, на якому роблять розгорнутий аналіз за багатьма показниками, аналізатор сечі, що впродовж однієї хвилини за допомогою тест-смужок якісно робить аналізи.

Це та інше сучасне обладнання лікарня придбала, щоб підготуватися до початку реформи на вторинному рівні. Тоді в медзакладах має бути обладнання для складних методів лікування та діагностики.

Полтавська влада допомагає своїм лікарням осучаснювати медичне обладнання.

- Полтавці у 2020 році зможуть отримувати якісні медичні послуги, завдяки тому що ІІ клінічна лікарня, наприклад, зараз уже має апарати, які одразу дають результати аналізу, зокрема крові. Ми зможемо надавати якісні медичні послуги завдяки тому, що закупляємо обладнання, зокрема відеоскопічну систему «Пен такс», яка включає у себе різні етапи діагностики обстеження, - наголосила заступник міського голови Світлана Нестуля.

Зазначимо, що реформа спеціалізованої медичної допомоги на вторинному рівні запланована на квітень 2020 року. Для пацієнтів лікування на ньому буде безкоштовним, усі витрати медзакладам буде виплачувати НСЗУ.

За матеріалами прес- служби ПМР

Читайте також: Флюорографія і мамографія є безкоштовними для мешканців Полтави

У Полтаві вимагають відремонтувати під'їзд до 1 міської лікарні

У Полтавській психлікарні номер2 утримували пацієнта без його згоди

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#діагностика #медицина #лікарі
Оголошення
live comments feed...