• Головна
  • Гангстери, танцівниці, кабаре і пригоди : у театрі прем`єра мюзиклу «Нью -Йорк, Нью-Йорк!»
08:30, 27 березня 2019 р.
Надійне джерело

Гангстери, танцівниці, кабаре і пригоди : у театрі прем`єра мюзиклу «Нью -Йорк, Нью-Йорк!»

Гангстери, танцівниці, кабаре і пригоди : у театрі прем`єра мюзиклу «Нью -Йорк, Нью-Йорк!»

Робота на виставою тривала близько двох місяців. Її поставили за п`єсою сучасного автора Робіна Хоудона « Великий Мак». Автор сценічної версії цієї музичної комедії – режисер, заслужений діяч мистецтв України Сергій Павлюк, вже добре відомий нашим театралам.  Це вже восьмий спектакль, який ставить у Полтаві Сергій Павлюк. До цього були постановки « Остання любов гетьмана», « Тригрошова комедія», «Майстер і Маргарита».

Про що вистава?

Це легка комедія положень про ганстерів, їхніх подружок, кабаре, гроші та кохання.  Персонажі потрапляють у кумедні ситуації, на сцені панує атмосфера двадцятих років минулого сторіччя, і все це межується з танцями, піснями та яскравими декораціями.

« Це сучасна п*єса, дія відбувається у Франції 2000 х років, але мені захотілося перенести дію у Нью Йорк 30 х років. Це досить амбітна і складна задача, але ми дуже старалися все втілити» - сказав перед початком вистави Сергій Павлюк

У головних ролях задіяні молоді  актори театру - Мар*яна Мощар, Тарас Краюха, Юліана Романова,  Олександр Бородавка, Олександр Збаразький,  Артем Батрак. Окраса вистави – Великий Мак у виконанні Тимофія Зінченка та Луїза у виконанні Маргарити Томм. Родзинка вистави – пісні у її виконанні.

« Я ставив виставу спеціально, аби виявити і показати потенціал молодих акторів Полтавського театру. Досі були мої постановки з визнаними майстрами сцени, а нині – слово молодим, хотілося надати їм можливість зіграти головні ролі, сподіваюся, це допоможе акторам. Чому комедія? Ми подумали, що у нашому нинішньому житті трагедії і так більш, ні ж достатньо, хочеться, що би комедія наша сподобалася» - зауважив Сергій Павлюк

Вже стало відомо, що Сергій Павлюк ставитиме ще одну виставу у нашому театрі. Однак, що це буде, поки що тримають у секреті.

Раніше ми розповідали У театрі імені Гоголя прем*єра - " Політ над гніздом зозулі"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#театр #постановка #Сергій Павлюк #актори
Оголошення
live comments feed...