• Головна
  • Сьогодні полтавці зможуть обстежитися на флюорографі
09:30, 24 березня 2019 р.
Надійне джерело

Сьогодні полтавці зможуть обстежитися на флюорографі

Сьогодні полтавці зможуть обстежитися на флюорографі

Сьогодні – Всесвітній день боротьби з туберкульозом. З цієї нагоди в Полтаві влаштують соціально-інформаційний проект "It`s time". Організатори пишуть:

IT'S TIME!

Друзі, 24 березня запрошуємо Вас приєднатися до Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом.

З 10.00 до 18.00 напроти Торгово-розважальний центр «Київ»,  Полтавський обласний клінічний протитуберкульозний диспансер безкоштовно зробить флюорографію, ви також зможете отримати інформаційні матеріали, зробити круті фото у нашій фотозоні та виграти цінні призи!

Захід проведуть TBpeopleUkraine в консорціумі з БО "Світло надії", в рамках реалізації програмного компоненту 10М. Підтримка та інституційний розвиток ТБ спільноти проекту "Сталість послуг в умовах реалізації плану переходу", спільно з «100% життя» - Мережа ЛЖВ.

Сьогодні полтавці зможуть обстежитися на флюорографі, фото-1

Нагадаємо: за офіційними даними ВООЗ, у світі близько 9,6 млн. осіб хворіють на туберкульоз, щорічно близько 1,5 млн. людей помирає внаслідок цього захворювання. Туберкульоз є однією з причин смертності внаслідок інфекційних хвороб. Понад 95% летальних випадків від туберкульозу реєструється в країнах з низьким рівнем життя. На Полтавщині туберкульозом хворіє понад 800 людей. З них тринадцять – діти.

Туберкульоз – це інфекційне захворювання, спричинене мікобактерією туберкульозу, що передається повітряно-крапельним шляхом. Найчастіше хворіють люди зі слабким імунітетом. Основним джерелом інфекції є хворі на туберкульоз з відкритими формами, які виділяють збудника в навколишнє середовище під час кашлю, чхання, при розмові. Кожен хворий протягом року під час контактів може заразити до 14 осіб.

Читайте також:

Полтавщиною шириться  туберкульоз, поєднаний зі СНІД. Пацієнти відмовляються лікуватися

Понад 800 полтавців хворіють на туберкульоз. З них тринадцять дітей

Полтавців, хворих туберкульоз лікуватимуть іноваційними ліками

Хворих на туберкульоз полтавців лікуватимуть амбулаторно

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#флюорогафия #туберкульоз #обстеження
Останні новини
Оголошення
live comments feed...