Напівзруйнований будинок у Полтаві осипається на пішоходів (ФОТО)

Будинок за адресою вул. Павленківська, 8а протягом 2017 року неодноразово палав та був притулком для людей без постійного місця проживання. Якщо в попередні роки він був у більш-менш презентабельному вигляді, то минулого року він поступово перетворився у руїни.

Нагадаємо, жителі поруч розташованої багатоповерхівки страждали від частих пожеж. Від полум’я одного разу навіть загорівся балкон на 2-му поверсі.

Згодом комунальники прибрали навколо нього, обклеяли стрічкою та розвісили написи «Обережно! Можливе падіння конструктивних елементів».

У жовтні бокова стіна будинку і зовсім обвалилась разом з обгорівшими балками.

А днями журналісти «ВПолтаві.інфо» помітили, що стіна будинку, що була обклеяна стрічкою та де висіли попереджуючі написи, потроху починає осипатись і руйнуватись. Зараз там ані стрічки, ані написів не видно. Натомість осипається будинок прямо на пішохідну частину, де постійно ходять полтавці, бо поруч ринок «Павленківський», зупинка громадського транспорту, торгово-розважальний центр «Київ», Палац культури ПАТ «Полтавський турбомеханічний завод» та Павленківський парк, в якому знаходиться Полтавська загальноосвітня школа №9.

Міський голова Олександра Мамай зазначав, що і цей будинок, і поруч розташована вечірня школа взяті у комунальну власність міста. Говорив, що є можливість навіть їх реставрувати.

Нагадаємо, вікна на першому поверсі колишньої вечірньої школи забивають щитами.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов