• Головна
  • Російський олігарх відкрив на Полтавщині свинокомплекс
17:55, 23 квітня 2012 р.

Російський олігарх відкрив на Полтавщині свинокомплекс

У лютому минулого року в рамках реалізації інвестиційного проекту російський агропромисловий холдинг «БЕЗРК-Белгранкорм» в селі Білики Кобеляцького району розпочав реконструкцію недіючого корівника під свинокомплекс.

На початку квітня білгородський агрохолдинг завершив перший етап будівництва свинокомплексу. На даний момент потужність свинокомплексу становить близько 7 тис. тонн свинини на рік, при цьому проектом передбачено вирощування до 55 тис. голів продуктивних свиней. На реалізацію інвестиційного проекту інвестор вклав 150 млн грн. В минулому році планувалося вкласти на 35% менше, проте в ході проведення реконструкції вартість вкладень виявилося трохи вище.

Нагадаємо, що агропромисловий холдинг «БЕЗРК-Белгранкорм» - одна з найбільших багатогалузевих, вертикально інтегрованих структур сільськогосподарського сектора Російської Федерації. Основними напрямами діяльності холдингу є виробництво м'яса птиці, свинини, яловичини, ковбасних і делікатесних виробів, молока, зерна і комбікормів. Агрохолдинг «БЕЗРК-Белгранкорм» існує з 1998 року. Основні активи зосереджені в Білгородській області. 13,23% належать Міжнародної фінкорпораціі (IFC), основний власник - 50-річний Олександр Орлов.

Станом на квітень поголів'я свиней в Україні становило 7500000 голів, що на 4,4% менше, ніж на кінець 2011 року. Основною причиною скорочення поголів'я свиней став низький попит на м'ясо, викликаний його високою ціною. Низький попит на м'ясо в Україну також спровокував і зменшення кількості імпорту свинини, який за підсумками 2011 року складе 95 тис. т.

Цього місяця почалося будівництво свинокомплексу в селі Ватажкове Полтавського району німецькою компанією «HAKA planen.bauen GmbH».
Оголошення
live comments feed...