• Головна
  • 30 квітня у Полтаві відбудеться фінальний благодійний концерт у рамках акції "Серце до серця"
13:35, 26 квітня 2016 р.

30 квітня у Полтаві відбудеться фінальний благодійний концерт у рамках акції "Серце до серця"

Протягом одинадцяти років в Україні щорічно проходить благодійна акція «Серце до Серця». Її організовують молоді люди, зазвичай це студенти, що мають за мету допомогти зібрати кошти на лікування дітям, які знаходяться у важкому стані. Всі міста України приймають активну участь у зборі коштів, і Полтава не є виключенням.

Студенти Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка, а також студенти з Української медичної стоматологічної академії неабияк допомагають у розповсюдженні інформації, волонтерській допомозі, а також організаційно у проведенні благодійної акції. Безперечно перешкодою є те,що останнім часом з'явилося багато «псевдо волонтерів», тому недовіра українців у подібні акції зростає, але саме фонд «Серце до серця» викликає довіру у громадянин нашої держави, бо кожний житель України може переглянути всі звіти зібраних коштів і переконатися, що гроші йдуть саме на лікування, і сотні маленьких сердець почали знову битися й жити. Люди з обмеженими можливостями або з іншими вадами здоров'я є невід'ємною частиною суспільства, а приймаючи участь в подібних акціях, ми наповнюємо своє життя добротою й від цього змінюємося ми і майбутнє України на краще.

30 квітня у Полтаві відбудеться фінальний благодійний концерт у рамках акції

30 квітня у Полтаві відбудеться фінальний благодійний концерт у рамках акції

Ляліна Ольга навчається на другому курсі факультету філології та журналістики ПНПУ, бере участь в акції другий рік поспіль. Дівчина розповідає, що минулого року вдалося зібрати близько трьох мільйонів гривень, а в 2016 році намагаються зібрати до десяти мільйонів. Зібрані кошті будуть перераховані на закупівлю медичного обладнання для реанімаційного відділення дитячої міської клінічної лікарні. Аби полтавці були більш проінформовані та приймали безпосередньо участь, активісти організовують концерти або велопробіги. 24 квітня всі охочі мали змогу пробігти чи проїхатися містом, і тим самим бути учасником Всеукраїнського «Марафону» та підтримати благодійну акцію «Серце до серця»

30 квітня з 12 по 21 годину відбудеться фінальний благодійний концерт на площі перед театром М.В.Гоголя.

Ірина Король

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #концерт #акція #"Серце до серця"
Оголошення
live comments feed...