• Головна
  • «Інопланетянськими» брейк-данс та хіп-хоп - полтавська академія танців ділиться досягненнями за перші півроку
13:28, 24 квітня 2016 р.

«Інопланетянськими» брейк-данс та хіп-хоп - полтавська академія танців ділиться досягненнями за перші півроку

Запальні ритми барабанів, танці просто неба, сміх та аплодисменти. Ви ще не бачили вуличних артистів, які запалюють бруківку на центральних площах та вулицях Полтави теплими вечорами?! Але хто ж ті загадкові танцюристи? Де в нашому містечку знайдуться ті, хто захоплюється майже «інопланетянськими» брейк-дансом та хіп-хопом?

Ще зовсім нещодавно у рідній Полтаві, в центрі міста, відкрила свої двері справжня «ХІП-ХОП АКАДЕМІЯ». Саме тут підростають нові таланти, нові танцюристи, які запалюють вогонь у серцях людей, підіймають танцювальний рівень усієї України, зокрема і Полтавської області, на обласних та всеукраїнських змаганнях. Вони працюють щодня, не жалкуючи сил, аби довести усім, що здатні на більше, здатні йти вперед, незважаючи на біль, утому та розчарування.

«Інопланетянськими» брейк-данс та хіп-хоп - полтавська академія танців ділиться досягненнями за перші півроку (фото) - фото 1

«Інопланетянськими» брейк-данс та хіп-хоп - полтавська академія танців ділиться досягненнями за перші півроку (фото) - фото 1

«Для мене хіп-хоп відкриває нові можливості. Культура познайомила мене з великою кількістю неймовірних людей, перевернула уявлення про життя з ніг на голову…  Якби не танці, то навряд я могла би бути такою ж щасливою, якою є зараз»,- говорить Даша Сальна, вихованка «Академії». Діти постійно вдосконалюють свої уміння, гарно проводять час, активно відпочивають і ведуть здоровий спосіб життя. Ідеологія закладу базується на взаємоповазі, розумінні та дружніх стосунках, у чому можна переконатися, відвідавши академію танцю.

Приємно, що не лише діти та підлітки підтримують новоутворену культуру, але й старші покоління – батьки дітей. Так, наприклад, нещодавно в «Академії» пройшли змагання з брейк-дансу серед найближчих родичів учнів. Кожен став для своєї дитини справжнім взірцем наполегливості та сили волі. Батьки створили справжнє шоу, не залишивши жодне серце байдужим. Ніхто не здавався, кожен йшов до останнього, демонструючи чудовий рівень володіння тілом та розуміння музики.

«Наша тренувальна зала - це місце, де ми, мабуть, буваємо частіше ніж удома. Тут є люди, з якими завжди весело, вони всі без винятку рідні тобі. «Академія» - це місце, де цінують тебе і дають змогу розвиватись, а хіп-хоп культура - це те, чим ми живемо», - говорить Анастасія Єлізарова, тренер напрямку хіп-хоп. Дійсно, постійні тренування та бажання бути кращим забирають дуже багато часу, мабуть все життя, але вони ще й дарують справжню сім`ю, в якій кожен по-своєму важливий і незамінний.

«Знайдіть роботу, в яку закохаєтесь, і вам більше не доведеться трудитися жодного дня в житті», - сказав філософ Конфуцій. Перефразуємо: «Знайдіть хобі, в яке закохаєтесь, і вам більше не доведеться ніколи нудьгувати». Можливо саме тут, в «Академії танцю», ви знайдете те, чого вам і вашим дітям так не вистачало довгими сірими буднями?

Анастасія Токар

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #академія #танці #хіп-хоп
Оголошення
live comments feed...