• Головна
  • Екс-кандидат в мери Полтави виграв суд проти доньки колишнього міського голови Полтави
10:37, 30 березня 2016 р.

Екс-кандидат в мери Полтави виграв суд проти доньки колишнього міського голови Полтави

Судова тяганина між донькою покійного міського голови Полтави Анатолія Кукоби Анною та екс-кандидатом в мери Полтави Левом Жиденком нарешті скінчилася.

Суд постановив відмовити в задоволенні позову в повному обсязі, повідомилии в прес-службі ВГП "Нова Полтава".

17 березня 2016 року Октябрський районний суд м. Полтави розглянув у відкритому судовому засіданні цивільну справу № 554/9556/15-ц за позовом Бенюк Анни Анатоліївни до Жиденка Лева Анатолійовича, громадської організації «Відкрита громадська платформа «Нова Полтава», Бехтіра Юрія Анатолійовича та фізичної особи-підприємця Гольтвяниці Ірини Валентинівни про зобов’язання припинити використання імені.

Від сторін були присутні: представник позивача – Романов Юрій, представник відповідача – Ісаян Шалва.

У своєму позові Анна Бенюк перелічувала здобутки свого батька та вимагала припинити використання його імені. Звинувачувала вищезазначених осіб у недостовірній інформації і не тільки.

Рішенням суду було встановлено, що в даному випадку відсутні порушення щодо використання імені. Також судом зазначено, що так як Бехтір Ю.А. за часів життя Кукоби А.Т. був його заступником, він має право посилатися на отриманий досвід.

І, спираючись на Європейську практику, суд вважає, що позовні вимоги Бенюк А.А. є безпідставними, необґрунтованими та такими, що не підлягають задоволенню (повний текст рішення додається).

Відповідачі по справі прокоментували рішення суду.

Лев Жиденко:

- Суд виніс очевидне, як на мене, рішення. Мені навіть коментувати нічого не хочеться. Тут важливіше інше – заради чого Анна Кукоба подавала до суду? Не буду пригадувати весь той бруд, що було вилито на мене. Всі і так розуміють, для чого це робилося.

Юрій Бехтір:

- Знову починаю вірити в справедливість правосуддя в Україні. Мильна бульбашка, яку старанно надували опоненти Лева Жиденка, лопнула.

Ірина Гольтвяниця:

- Під час розгляду справи, на мою думку, були об’єктивно та всебічно досліджені докази, надані мною під час подання заперечень. У судовому рішенні встановлено, що жодним із співвідповідачів, в тому числі мною, не було допущено порушень, на які посилалася у своєму поданні позивачка. З рішенням погоджуюся в повному обсязі та вважаю, що воно винесене законно та у відповідності до чинного законодавства.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #Кукоба #Жиденко #суд #позов
Оголошення
live comments feed...