• Головна
  • В Полтаві підписали Меморандум про співпрацю у напрямку протидії торгівлі людьми
12:55, 29 березня 2016 р.

В Полтаві підписали Меморандум про співпрацю у напрямку протидії торгівлі людьми

29 березня 2016 року відбулось підписання Меморандуму про співпрацю та взаємодію між Полтавською обласною державною адміністрацією, Полтавською обласною радою та Благодійною Організацією «Світло надії» 

В рамках впровадження національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в Полтавській області, відбудеться поетапна реалізація 4-х основних компонентів:

- посилення координації всіх відповідальних структур на рівні області, районів, міст;

- широке навчання всіх державних спеціалістів (як індентифікувати та яким чином надавати допомогупостраждалим від торгівлі людьми);

- широкомасштабна інформаційна кампанія;

- безпосередньо надання допомоги постраждалим від торгівлі людьми.

IMG_6595[1]

IMG_6595[1]

«Завдяки реалізації проекту налагодиться обласний механізм, основна мета якого – доведення випадків потрапляння мешканців області в тенета торгівців людьми до нуля, а також щоб кожна жертва, якщо вже потрапила страждала, отримала необхідну кваліфіковану допомогу», – зазначив виконавчий директор БО «Світло надії» Максим Демченко.

IMG_6598[1]

«Обласна влада відкрита до співпраці і ми переконані, що завдяки комплексному підходу до вирішення цієї проблеми, нам вдасться досягти поставлених результатів. Лише спільні дії і фахова робота дозволять Полтавщині ефективно реалізовувати національний механізм», – наголосив голова Полтавської обласної державної адміністрації Валерій Головко.

IMG_6605[2]

Окремо очільники області наголосили на необхідності посилення медійного компоненту, аби більше інформувати мешканців області.

«Ми залучимо громадськість і представників депутатського корпусу до тісної співпраці. Важливо, не тільки фіксувати те, що відбувається, а робити превентивні кроки для профілактики, працювати на упередження», – зауважив голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький.

Нагадаємо, що в Полтаві активно протидіють торгівлі людьми.

Прес-служба БО "Світло надії"

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Меморандум #Головко #Біленький #Світло надії
Оголошення
live comments feed...