• Головна
  • У Полтаві переселенців зі Сходу навчали ІТ-технологіям
17:00, 25 березня 2016 р.

У Полтаві переселенців зі Сходу навчали ІТ-технологіям

Минулого тижня відбувся випуск студентів безкоштовного курсу «Frontend-developer: навчальна програма для переселенців». Ініціатива реалізована Проектом Програми розвитку ООН «Швидке реагування на соціальні та економічні проблеми ВПО в Україні» за фінансової підтримки Уряду Японії. У Одесі та Полтаві навчання впроваджується компанією Beetroot AB.

60 студентів-переселенців, які зараз проживають в Одесі та Полтаві, отримали нові навички в сфері ‘Frontend development’. Навчальний курс тривав 4 місяці, з грудня 2015 року по березень 2016.

Студенти отримали знання не лише в сфері Web-розробки, але також пройшли курс з міжособистісного спілкування та самопрезентації, взяли участь у тренінгах з розвитку кар’єри та мали можливість покращити своє знання англійської.

За словами Олександри Целіщевої, експерта проекту ПРООН з питань працевлаштування, «ця програма є частиною комплексної роботи ПРООН у сфері допомоги працевлаштуванню переселенців. Полтава та Одеса – це лише два з шести обласних центрів, де реалізується дана ініціатива. В цілому більше 400 переселенців отримають нові знання в сфері ІТ. Ми дуже раді, що ця програма стала не тільки платформою для навчання, але і майданчиком для нових зав’язків та знайомств, які допоможуть учасникам у майбутньому».

У Полтаві переселенців зі Сходу навчали ІТ-технологіям, фото-1

На сьогодні 9 випускників програми вже працевлаштовані в компанії Beetroot AB, а 11 проходять стажування в таких компаніях як TWLA, Beetroot AB та CoreValue.

За словами одного із учасників, Олександра Бачманова, переселенця із Луганська, «під час навчання я отримав можливість побачити на власні очі, як працює справжня ІТ-компанія! Тепер я впевнений, що в майбутньому хочу працювати в цій сфері. Завдяки навчальній програмі я опанував основи ‘Frontend development’, отримав загальне враження щодо web-розробки, а тепер попереду безперервна самоосвіта та пошук роботи. До початку конфлікту на Сході я працював у сфері логістики, і я дуже вдячний ПРООН за цей курс і можливість змінити своє життя».

У Полтаві переселенців зі Сходу навчали ІТ-технологіям, фото-2

Проект «Швидке реагування на соціальні та економічні проблеми ВПО» реалізується ПРООН завдяки фінансуванню Уряду Японії та в партнерстві з Урядом України, регіональною та місцевої владою. Проект реалізується в рамках зобов'язань Прем'єр-Міністра Японії Сіндзо Абе з надання допомоги Східній Україні, про що було оголошено на засіданні Генеральної Асамблеї ООН у вересні 2014 року. Загальна сума допомоги Японії за час незалежності України - понад 2,9 млрд доларів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #навчання #переселенці #ІТ
Оголошення
live comments feed...