• Головна
  • Матковський: «Як такої пропозиції Мамай мені не робив»
15:45, 24 березня 2016 р.

Матковський: «Як такої пропозиції Мамай мені не робив»

Екс-мер Полтави, а нині депутат Полтавської міської ради розповів, чому він не отримав посаду заступника міського голови.

Нагадаємо, під час однієї з сесій Мамай запропонував своєму головному опонентові стати його заступником, проте коли Андрій Всеволодович погодився, чинний мер дав «задню». Натомість цю посаду обійняв соратник Матковського Михайло Шевченко, який, до речі, кулаком вибив двері в кабінет мера Мамая.

- Як такої пропозиції не було. На сесії Мамай мені сказав, коли я критикував роботу комунальних служб: «Ставай першим заступником і давай керуй». Він думав, що я злякаюсь. Я не злякався, сказав «Давай» і на тій сесії навіть депутати виносили на розгляд це питання, але міський голова дав задню. Але коли вже формувалася команда, і коли була можливість у нашої фракції вносити свої пропозиції на першого заступника, ми внесли пропозицію не мою кандидатуру а іншої людини.

Матковський зазначив, що він не зміг спрацюватися з Мамаєм, адже вони б постійно сперечались би, хто з них кращий керівник.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #Мамай #Матковський
Оголошення
live comments feed...