• Головна
  • На Полтавщині звільнили вихователя садочка за те, що вона била дітей (ВІДЕО)
16:27, 23 березня 2016 р.

На Полтавщині звільнили вихователя садочка за те, що вона била дітей (ВІДЕО)

У дитячому садку №64 (Молодіжний) Кременчука батьки запросили пресу і зустрілися з керівництвом управління освіти, щоб розповісти про непедагогічні методи виховання однієї з виховательок.

Як розповіла одна з матусь Оксана Шарко, на початку року батьки стали помічати, що діти їхні діти стали заляканими. У деяких з'являлися синці, діти перестали хотіти йти в садок. Після цього в іграшку дітей був вшитий диктофон, запис з якого показаав жорстокість вихователя з дітьми.

«Вихователь тяга їх за руки, плечі, діти постійно плакали, вона кричала на них ...», - сказала журналістам О.Шарко і запропонувала піднятися в методкабінет, де їх чекало керівництво садка і міського відділу освіти.

Замначальника управління освіти Валерій Лобода розпочав зустріч з опитувань обвинуваченої виховательки. Вона заявила, що її хотіли обмовити помічник вихователя і напарниця. На думку вихователя, це вони проводили запис всього на диктофон.

Вона не розуміла, чому батьки не висловлювали їй претензій раніше, але визнала, що на диктофоні звучить її голос і записи відтворюють реальні ситуації.

Після цього батьки надали самі записи, де педагог кричить на дітей, застосовує не педагогічні методи виховання. Також батьки сказали, що вже отримали погрози на телефон з боку родичів вихователя за піднятий скандал.

Ознайомившись з ситуацією В.Лобода вибачився за поведінку вихователя, назвавши його просто жахливим. Він повідомив, що вона вже написала заяву про звільнення за власним бажанням.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #дитячий садочок #скандал
Оголошення
live comments feed...