• Головна
  • 143 прапори України замайоріли сьогодні в Полтаві (ФОТО)
14:22, 21 березня 2016 р.

143 прапори України замайоріли сьогодні в Полтаві (ФОТО)

Сьогодні в Корпусному парку Полтави розвіваються 143 українські прапори, зібрані з усієї України. Також до цього зібрання буде приєднаний 144 прапор міста Полтави.

Ще 14 вересня 2014 року в Києві акцію «Велика українська хода» розпочала волонтер батальйону «Айдар» Катерина Валевська.

- Спочатку в планах було зібрати 100 прапорів, наприклад Небесної сотні, щоб силою думки, віри, і молитви зупинити в Україні війну. Розпочалася хода 14 вересня 2014 року, 120 днів без зупинки, не заходячи додому, я зібрала 100 прапорів. І сотий прапор був приєднаний 11 січня 2015 року у підніжжя гори Говерли. До неба, до Бога хотіла донести думки українців, попросити пробачення і попросити миру для України,- розповідає киянка.

143 прапори України замайоріли сьогодні в Полтаві (ФОТО), фото-1

 100_8085

25 березня, після звернення до Президента України, прапори, забрані Катериною, знайшли своє місце в музеї  «Гуцульщина» в Верховині на Закарпатщині.

143 прапори України замайоріли сьогодні в Полтаві (ФОТО), фото-2

Так як Катерина Валевська є волонтером батальйону «Айдар», на новий рік вона вирішила зробити особливий подарунок хлопцям.  29 грудня відвезла всі прапори, зібрані на той час, в Горлівку і в новорічну ніч вони добу  розвівалися на передових позиціях Айдару.

143 прапори України замайоріли сьогодні в Полтаві (ФОТО), фото-3

Декілька днів тому киянка повернулася з Луганщини і привезла звідти 15 прапорів. «Це велика перемога» -, зізнається Катерина. Українську акцію підтримали Сіверодонецьк, Старобільск, Станиця Луганска, Попасне та ін.

143 прапори України замайоріли сьогодні в Полтаві (ФОТО), фото-4

Також два тижні тому волонтер звернулася в соціальній мережі до всього світу, щоб всі країни підтримали Україну і приєдналися до цієї акції. Як розповідає Катерина, українці, які проживають в Берліні, Нью-Йорку, Нижній Саксонії (Англія) вже приєдналися до неї і надіслали їй фото зібраних прапорів.

143 прапори України замайоріли сьогодні в Полтаві (ФОТО), фото-5

 100_8073

Наступною зупинкою «Великої української ходи» буде місто Знам’янка, Кіровоградська область.

 100_8081

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Прапор #українська хода #Катерина Валевська #волонтер
Оголошення
live comments feed...